Příspěvky uživatele - 8.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s omrzlými tujemi a cypřišky?, 9.5.2012
Z jedné strany zcela rezavé tůje i cypřišky až ke kmínku. Co s nimi? Ořezat, vyhodit nebo čekat na zázrak? Prosím o radu, Petra
Ambroň zmrzl, 9.5.2012
Zmrzl mi 3 roky starý ambroň, nejeví známky života, pouze dole od kmínku razí malé lístečky. Mám ho vyhodit nebo existuje možnost, že ještě nějak obrazí? Budu ráda za každou radu, díky Petra
Rozchodník, 31.8.2011
Děkuji Vám za odpověď, pokusím se to ostříhat. Pěkný den, Petra
Co je to za stromeček?, 29.8.2011
Děkuji pane Jozefe za všechny Vaše rady. Břízu mám na skalce, tak mi nevadí, že moc neroste. Jen jsem se chtěla ujistit, že to není mojí "péčí", že moc neroste. Jsem takový amatér, nakoupila jsem rostliny ve větším zahradnickém centru, nic... celý příspěvek >
Co je to za keřík?, 28.8.2011
Myslím, že máte pravdu, vypadá to jako jeřáb Koehnův. Díky za pomoc :-)
Jak se jmenuje tento stromek?, 28.8.2011 Obsahuje fotku
Tak vám pánové vkládám ještě fotku v lepším rozlišení. Jinak děkuji Petra
Jak se jmenuje tento stromek?, 28.8.2011
Děkuji pane Josefe za Váš postřeh. Pokoukala jsem po internetu a je to opravdu ambroň východní. Listy krásně voní když se trochu poraní.
Co je to za keřík?, 28.8.2011
Tak to děkuji za info, já myslela, že jeřáb je jen s černýmy a těmi oranžovými plody :-)
Co je to za keřík?, 28.8.2011
No jo, ale nejsou na tom jeřabiny, ale nějaké bílé bobulky, na fotce je to vidět. Jeřabiny poznám :-)
Jak se jmenuje tento stromek?, 28.8.2011 Obsahuje fotku
Mám na zahradě tento stromek, jedná se o nějaký javor..? Roste velmi pomalu. Věděl by někdo jak se jmenuje? Díky
Co je to za keřík?, 28.8.2011 Obsahuje fotku
Poradíte prosím, co je toto za keřík? Díky
Co je to za stromeček?, 28.8.2011 Obsahuje fotku
Mám ve skalce tento malý stromeček a nedá se říci, že by se mu dvakrát dařilo. Už je tři roky stejný, neroste. Můžete někdo poradit co to je a jak se o to starat? Díky, Petra
Rozchodník, 28.8.2011 Obsahuje fotku
Tak tady je ta fotka...
Rozchodník, 9.8.2011
Můžete někdo poradit proč mi i v deštivém počasí zasychá rozchodník skalní? Z krásné zelené rostliny se opakovaně každý rok stává seschlá šedá hmota..., chybí mu něco speciálního? Díky za radu, Petra
Sekačku Viking?, 8.7.2011
Jaké máte zkušenosti se sekačkami Viking? Díky P.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika