Příspěvky uživatele - 16.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
dakujem za info a ako tak kukam na pocasie, v piatok po dazdi idem na preventyvny postrek (jeden akrobatovy uz mam za sebou). adri PS je mi jasne, ze niekomu striekanie moze vadit, ale ja striekam max 2-3 krat (pred plodmi), potom uz nie a ak by som... celý příspěvek >
Babské rady na barvy hortenzie, 7.6.2011
modra - kysela poda (raselina, siran hlinity - to som len citala) a vo filme som videla, ze ku korenom do pody nastrkali hrdzave zelezo (klince a tak) ruzova - alkalicka poda (asi by som zalievala tvrdou vodou) vsetko je to len teoria, hortenzie... celý příspěvek >
Moze nevykvetly petour na kompost?, 6.6.2011
dakujem Vam - pane Jozefe i pani Zuzano -  za skusenosti. tak to pojde na kompost. inak je to zvlastne, pani Zuzana, pisete, ze Vam loboda smrdi - ja fakt vobec nic necitim (asi je to tak dobre :)) budem pliet jak o dusu, skusim mozno ten... celý příspěvek >
Moze nevykvetly petour na kompost?, 6.6.2011
hmm... ziadne skusenosti? to vsetci ten plevel vysusite a spalite? adri
Moze nevykvetly petour na kompost?, 5.6.2011
zdravim vas, minuly rok sme kupil barak a zahradu. mili susedia, ktory obrabali po dohode s povodnym majitelom zahradu, si tam po dohode s nami nechali dozriet brambory, mrkev a pod. ale aj petour, lobodu a boh vie co este. tento rok som tam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika