Příspěvky uživatele - 167.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 3.9.2012
Děkuji za vyvětlení.
Co je to za rostlinu?, 3.9.2012
Josefe, omlouvám se za oponenci, ale kromě dvou viditelných plodů je zbytek v plném květu... možná není fotka dost kvalitní... ale kvítka jsou pně růžová a plody jsou v reálu dost viditelně odlišná od květu. Je to fáze před plozením, že bílé květy... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 3.9.2012
Wikipedie píše o Líčidle jedlém, že má květy bílé... ale tady jsou květy růžové.
Co je to za rostlinu?, 3.9.2012 Obsahuje fotku
Viděla jsem ji v zahrádce, ale tuhle jsem fotila na kraji pole u cesty.
Určení rostlinky, 9.7.2012
A v jakém ročním období je dobré ji dělit? A jakým způsobem? rozříznout trs? Omnlouvám se, jsem začátečník.
Hledám rostlinný druh/název, 9.7.2012 Obsahuje fotku
Prosím, mám tuto rostlinu na zahrádce, je tu od předešlých majitelů. Zajímá mě název a pak hlavně... vídám podobné, ale nižší ve více barvách, jako žlutá, růžová, ale prý je to něco jiného... hledám i název těhto trvalek. Tato kvete každý den... celý příspěvek >
Určení rostlinky, 9.7.2012 Obsahuje fotku
Prosím, jak se rostlina jmenuje a dá se nějak množit? Děkuji.
Vrba kroucená, 24.5.2012 Obsahuje fotku
Takto vypadá.
Vrba kroucená, 24.5.2012
Mám na zahradě po předchozím majiteli vrbu, pravděpodobně celou dobu neřezanou, je vysoká tak 4m a velmi řídká. Chtěla bych jí radikálně ořezat, dočetla jsem se tady, že lze až na pahýly hlavních větví nad kmenem. Může se řezat celoročně? nebo mám... celý příspěvek >
Euonymus fortunei 'Emerald 'n Gold, 24.5.2012
Viděla jsem to v zahradnictví naroubované na kmínku. Mám doma dva malé keříčky, chci se zeptat, jak si to můžu zkusit a na co naroubovat?
Japonská vrba (Salix integra ´Hakuro-nishiki´), 24.5.2012
Dobrý den všem. Dnes jsem zahlédle na něčí zahrádce tuto vrbičku jako roub na kmínku... úplně mě dostala a v prvním zahradnictví jsem ji koupila :o) Zjistila jsem, že se jedná o keř naroubovaný na kmínku a chtěla bych se poradit s množením. Moc by se... celý příspěvek >
Yuka drenáž, kamínky, 18.5.2012
Ano filamentosa. Měla jsem ji tři roky na polostinném stanovišti, celkem suché-mírný svah, ale těžká půda(dnes jsem ji vyrývala a zem byla jako kámen tvrdá :(za tu dobu udělala jednu odnož, ale nesílila, nerostla. Našla jsem nakonec místo hodně... celý příspěvek >
Barevné listnáče, 17.5.2012
Začínám se zahrádkou a moc se ještě nevyznám. Chtěla bych něco barevného do zeleně. Mám červený javor, dřišťál a ruj. Poradí mi někdo něco žlutolistého(keře a stromky co lze udržovat menšího vzrůstu), nebo i něco jinak barevného než zelené a... celý příspěvek >
Yuka drenáž, kamínky, 17.5.2012
Chystám se zasadit yuku. Mám těžkou nepropustnou půdu. Jak hluboko drenážovat-použiji štěrk drobné kamínky. Kolik zeminy nechat na povrchu nad štěrkem? Je dobré zeminu smíchat ještě s pískem? A bude jí vadit obložení kolem na povrchu kamínky?... celý příspěvek >
Pampová tráva, 17.5.2012
A ještě dotaz... je vhodné ji obložit kamínky? pískovcové nebo kačírek?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika