Příspěvky uživatele - 221.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 27.7.2012
Tak konečně moje slova. Řeším koupi sekačky v podstatě už od loňska. Máme doma sekačku vřetenovou-značku nevím, holka je stará cca 25 let. Poslední 4 roky sekám zahradu já - ženská, ostatní na to nemají čas a prý se moc nadřou. Nevím, já to beru jako... celý příspěvek >
Jaký traktůrek do terénu?, 26.1.2012
Přeji ať funguje ke vší spokojenosti! Manuály na Kuboty na netu moc nejsou, ale dají se koupit na ebay. Jestli chcete, dejte sem adresu a okopíruji Vám servisní plán od GRka - bude to podobné. Používám více Kubot a servisní intervaly pro... celý příspěvek >
Jaký traktůrek do terénu?, 19.1.2012
Zdravím, díval jsem se na tu Kubotu G18 ale to není 4*4.? Chtěl jste stroj do terénu. Otázka je, jak je terén členitý. Měl jsem Karsit a posekal také vše, nyní mám K GR21 II a rozdíl je v tom, že můžu síct i do kopce. Předek je dobrý zejména pro... celý příspěvek >
Leknín, 6.6.2011
Neporadil by mě někdo co s lekníny. Z jara nádherně vyrazí a postypně se na listech objevují hnědé skvrny a i květy začínají uvadat. Stalo se to loni postupně u všech leknínů a lotos mám už jeden zase napadený. Jsou umístěny na mělčině poměrně... celý příspěvek >
Kompaktní traktor, 31.5.2011
Vím jen, že několikrát něco řešili se servisem a nešlo jim to v mrazu nastartovat, ale podrobnosti opravdu nevím. Také místní technické služby provozují jeden stroj AC ale další už nekoupili - měli hodně závad. 
Zahradní traktor Karsit 13/92 H, 28.4.2011
Měl jsem podobný Karsit 17/105 a proti ruční sekačce to byl úžasný pomocník. Když se k němu budete chovat slušně (mazat přední nápravu, kosu, měnit olej, udržovat napnutí řemenů, brousit nože atd) vydrží Vám úměrně sečené ploše. Já s ním sekal více... celý příspěvek >
Profi traktory, 23.2.2011
Nesouhlasím s Vámi. Měl jsem zahradní traktor Karsit 17Hp a po 5ti sezónách toho měl plné brýle. Seču kolem 1,5ha členitého terénu a profi stroj je o něčém jiném. Mám Kubotu GR21 II s košem 450l. Oproti zmíněné 1600 je rozdíl v hnané přední... celý příspěvek >
Proti zamrzání jezírka, 17.12.2009
První rok zimuji jezírko (600 000l, hloubka do cca 2,5m, plocha cca 300m) a současných -12 bez problémů zvládá obyčejné výše zmíněné vzduchování z akvárka v hloubce cca 40-50ti cm. Voda v okruhu cca 1m perlí a nezamrzá. Ryby spinkají o 2 metry níže v... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 11.3.2009
Dobrý den, zaujala mě aplikace ječné slámy. Máte u jezírka filtraci nebo to necháváte na přírodě? Mám také rybníček, který jsem naplnil vodou z jarního tání před několika dny (25*12*06-2,8m). Rád bych nechal rovnováhu na přírodě, ale nejsem si jist... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika