Příspěvky uživatele - 248.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krtek - a je to, 17.6.2011 Obsahuje fotku
A další pokračování … Návrat pořádku Tak jsem už chytil a přestěhoval čtyři krtky. Sláva a věhlas mojí metody se zřejmě rozšířil po celém okolí a krtci se z mé zahrady začali stěhovat snad i dobrovolně. Hromádek pomalu ubývalo a já cítil... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 7.6.2011
Pokračování dříve než sem sám čekal … Zahrádkář vrací úder Po dopsání minulého příspěvku se mi jaksi ulevilo. Už vím, že v tom nejsem zdaleka sám a že v boji s těmito roztomilými zvířátky se i ostatní snaží, se střídavými úspěchy, i... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 6.6.2011
Zdravím, taky bych přidal příhodičku s krtkem. Cca rok se snažím postupně "tvořit" zahradu okolo novostavby. První rok sem začal s předzahrádkou a postupně pokračuju dál a dál. Krtka sem, až do minulého týdne, znal jen z večerníčku. No, kdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika