Příspěvky uživatele - 109.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chlor na vysoké hodnotě 10, 20.7.2016
Prosím o radu, voda v bazénu mléčná, Ph 6,5, hodnota chloru měřená kapkovým testerem na nejvyšší hodnotě 10 - oranžová. Dnes jsme dali vločkovač a zvýšení Ph. Jak dosta chlor na normální hodnoty? Díky za rady Zuzana S.
Je to plevel?, 18.4.2016
Chemicky by jste poradil co? Jsem po operaci kolene a ručně uz to fakt nedávám :/
Je to plevel?, 18.4.2016 Obsahuje fotku
Obr2
Je to plevel?, 18.4.2016
Me zmatlo ze to je jen na jednom místě. Dost daleko od nich. A je to poprvé co mi topolovky takhle vysemenily. Zřejmě jsem na podzim, na tomhle místě shromažďovala odkvetle a suché konce topolovek, semínka vypadala, a oni tam takhle vyrostly.... celý příspěvek >
Je to plevel?, 17.4.2016
Každopádně díky moc za radu :-) Jeste ze jsem to nevyplela. At uz to bude břečťan či topolovka. Oboje by me moc mrzelo :)
Je to plevel?, 17.4.2016
Tak mam jeste jeden tip od paní- topolovka, slezovka. Nechám to tedy poporust a buď z toho bude břečťan nebo ta topolovka. Oboje jsou v dosahu.
Je to plevel?, 17.4.2016
Teeda. Vy jste dokonalej. Břečťan tam je. Pne se po pergole asi 30 Cm od udávaného misto. Ale proč to neni i v těsne blízkosti brectanu? Pochopila jsem tedy správně ze to je břečťan? Me jde primárně o to. Zda to mam vyplit. Nebo nechat růst
Je to plevel?, 17.4.2016 Obsahuje fotku
40x30 Cm
Je to plevel?, 17.4.2016 Obsahuje fotku
Dobry den. Na ploše asi 40x30 mi vysemenilo neco, co nevim kam zařadit. Prosím o radu zda je to plevel. Či neco jiného. Díky moc.
Zkušenosti s firmou Albion Group, 19.1.2015
Dobry den, Ac je tato diskuze jiz starsi, rada bych ji obnovila. Potrebuji radu. Celou dobu jsem verila, ze mikroskopicke prasklinky u schodu v bazenu jsou nase chyba. Ted vidim, ze to asi nebude uplne pravda. Kazdopadne je to jedno a my musime... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 29.5.2014
dekuji mnohokrat!!!   dle googlu je pandanus palma? muze byt venku? nenasla jsem zadne ceske odkazy
Kytka s ostře řezavymi listmi, 29.5.2014 Obsahuje fotku
odstrihnuta cast 
Kytka s ostře řezavymi listmi, 29.5.2014 Obsahuje fotku
2 detail list
Kytka s ostře řezavymi listmi, 29.5.2014 Obsahuje fotku
poradite mi prosim co je to za rostlinu? meli jsme ji v kancelari, ale uz byla moc velika, tak ji mam ostrihanou na zahrade. 
Co je to za květinu?, 29.5.2014 Obsahuje fotku
4
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika