Příspěvky uživatele - 119.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sundavillea Red - pěstování, 6.4.2013 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek - 4 letá Sundevilla.
Sundavillea Red - pěstování, 6.4.2013 Obsahuje fotku
Sundavilly pěstuji několik roku bez probému s přezimováním.V září a říjnu, kdy nastanou první slabší mrazíky, je schovám do baráku nebo přikryji plachtou, pokud toto chladnější období přejde, opět to stěhuji ven.Obdobně to dělám i na jaře s... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 5.6.2011
Dobrý den, koupil jsem si semena sekvojovce.Koncem ledna jsem semena vysel do zeminy určenou na bonsaje a nechal volně na balkóně.Začátkem dubna začaly sekvojovce hezky vylízat.Z třiceti semen se mi jich ujalo dvanáct, což je podle mne dobrý... celý příspěvek >
fiskars neboli jak je to už u tématu Není sekera jako sekera, 23.10.2008
Dneska mi došla F2400,tak jsem zvědavý.Jen mě zaraáží že je dost krátká, klasické kalače mívají tak 10cm více...
oleandr - opadávání listů, 7.10.2008
Mívala jsem oleandr přes zimu v pokoji.Vždy opadal. Snese opravdu radikální řez, vždy obrazil. Nikdy mi nekvetl nebo jen minimálně. Minulou zimu jsem ho měla v nevytápěné místnosti u okna a sem tam mírně zalila. A konečně kvetl, hodně, od jara až do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika