Příspěvky uživatele - 152.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená plíseň na cibulích tulipánů, 8.2.2012
Dobrý den, odpověď není jednoznačná a jednoduchá. Záleží na tom, jak silně jsou cibule již poškozeny. Jedná-li se o „zelenou plíseň“, pak je to pravděpodobně něco z rodu Penicillium a tam by mělo stačit jen přesun do suchého prostředí, aby se růst... celý příspěvek >
Zelená plíseň na cibulích tulipánů, 7.2.2012
Dobrý den, mám ted stejný porblém, chtěl jsem do jara uchovat tulipány v lednici, ale ouha, dal jsem je do hypermanganu s ortivou a káp samo aby se zlikvidovali kolinie plísní, pak je vysusším a dám do sucha
Actinidia deliciosa Jenny, 1.6.2011 Obsahuje fotku
Jenny je další samosprašnou odrůdou kiwi, tentokrát čínské varianty deliciosa. Znamená to, že nepotřebujete samčí a samičí rostlinu, stačí jedna. Kromě chutných plodů se zároveň jedná o pěknou rostlinu s tmavě zelenými listy a vonnými květy v... celý příspěvek >
Plot z Jabloni - receptar, 23.10.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den všem příznivcům jabloní a Karla Kotyšana- přikládám text z časopisu Receptář září/2001. Hodně zdaru při pěstování jabloní, žádnou strupovitost, padlí a květopase.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika