Příspěvky uživatele - 112.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rekonstrukce zahrady/trávníku, 17.3.2020
Na té fotografii to vypadá trochu lip než ve skutečnosti. Jsou tam místa kde nic neroste - takové plešky tak především s tím bych chtěl něco udělat 
Rekonstrukce zahrady/trávníku, 17.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den  Po kompletní rekonstrukci chalupy je na čase něco udělat se zahradou. Dřív i bez větší údržby na zahradě byla normální slušná tráva a v posledních letech tam roste tento plevel a tráva minimálně. Můžete mi prosím poradit co... celý příspěvek >
Neznámá popínavá rostlina, 10.12.2014
Dobrý den mám dvě varianty téhle rostliny ta co je na obrázku a druhou s mírně delšími listy bohužel tahle zrovna roste pomaleji. Hlavní rada je pokud se zhruba po třetím uponku nepřichytí podkladu tak zaschne tak je fajn ji ze začátku pomuct... celý příspěvek >
Korková zátka, 13.1.2013
Dobrý den A co použít lahve s porcelánovým uzývěrem a gumovým těsněním? Neublíží ta guma slivovici? Děkuji
Skvrny na plodech, 20.7.2011 Obsahuje fotku
letos se mi objevily hnědé skvrny na plodech meruněk poraďte o co se jedná a jakou zvolit prevenci
Povinnosti vlastníků pozemků, 30.5.2011
Asi bych se ubránil. Minimálně je to v souladu s přírodou. Hrál bych to na ochranu životního prosředí.Na takovém pozemu se vyskytuje velké množství roslinných a živočišných druhů, kteří se třesou před blázny co mají kvůli 5-ti jabloním tarktor s... celý příspěvek >
Trativod, 16.3.2011
Chystám se budovat také trativod a vsakovací klece jsou opravdu drahé. Nemohl byste mi poradit,  kde jste sehnal náhradu za originální klece. Díky.
Zahradní nůžky PowerStep™ od Fiskars, 14.2.2011
Píše se to vlastně Löwe, tedy jako lev. S televizemi Loewe to nemá nic společného, to mě fakt rozesmálo :-) - oni vyrábí ručně fakt jen nůžky a nic jiného - proto jsou podle mě tak dobrý, škoda, že těch obchodů je tak málo, potřeboval jsem náhradní... celý příspěvek >
Zahradní nůžky PowerStep™ od Fiskars, 13.2.2011
To je zbytečně složité, už jsem to tady psal, zkuste Löwe - to jsou němci se snad stoletou tradicí.. malé ruční mám snad už dvacet let - koupil jsem je v Itálii na brigádě, všichni tamní sadaři jimi stříhali. Pákovky jsem koupil na jižní Moravě taky... celý příspěvek >
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 13.2.2011
Mám Löwe - nedám na ně dopustit. Zkuste nezlomitelné nůžky od Löwe - nová řada pákovek řady tuším 22 na větve je naprosto nedostižná. Převod není zapotřebí, jen zbytečně rozevíráte ruce a přicházíte o výšku a rychlost - stříhají naprosto lehce bez... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika