Příspěvky uživatele - 207.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lněné semínko - krmení, 18.5.2011
Rozbor vajec si asi těžko my, malochovatelé budeme nechávat dělat, takže lze s jistou pravděpodobností říct, že ano.Slepice potřebují přidávat do krmiva tuky a aminokyseliny, protože je samy produkovat neumí.Také se jim má občas žrádlo přisolit.Ale... celý příspěvek >
Slepice mají holá záda a rozedřené peří, 17.5.2011
Původně jsem myslela, že to od kohouta, slepic bylo jen pět, ale ten už je 6 týdnů na pravdě slepičí a slepice vypadají jako opařené a napůl oškubané.Na zádech holé, ostatní peří rozedřené, trčí do všech stran.Nesou sice denně, ale celkově se mi zdá,... celý příspěvek >
Partenokarpické okurky pokrok či omyl?, 10.4.2011
Jenom jsem chtěla vědět, jaké s těmito odrůdami zkušenosti ostatní, protože co na jedná straně vypadá jako báječné - nemusí se opylovat, může být vyváženo na straně druhé něčím negativním, což bych se právě ráda dozvěděla. Máte s tím někdo nějaké... celý příspěvek >
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 10.4.2011
Mě slovo kompost děsí.Kdykoliv, ať z kopostéru, nebo jenom z ohrady, přehazovaný,přídavek bio na urychlení - smíchala jsem ho na záhonku s hlínou a vše uschlo, spálené,jako po Roundapu.Nastudováno kde co, po uplynutí 2 let už by v kompostu neměla být... celý příspěvek >
Nerodící fazol tyčkový, 24.3.2011
Několik let mně různé druhy tyčkových fazolí krásně kvetou, ale pak ještě po odkvětu odpadávají, celé takové zkroucené eventuelně ojedinělé lusky jsou zdeformované a první úrodu jsem měla vloni po prvních mrazících... i poslední.Nevím-je to... celý příspěvek >
Plot ke slepicím, 23.3.2011
Já mám plot asi l.5m a není žádný problém, myslím,že by stačil i nižší, pokud mají co ozobávat, kde hrabat a kam snášet, tak jsou spokojené.Rozhodně se nesnaží utíkat z výběhu.Někdy chodí kolem plotu jako frustrovaný tygr, ale jenom proto, že jim... celý příspěvek >
Plíseň bramborová rajčat, 23.3.2011
Že by mléčné kvašení(způsobené bakteriemi-ne kvasinkami) bylo za úspěšností postřiku? Zajímavé. Já jsem loni rovněž splakala, letos mám několik šplhavých divokých odrůd, které by opravdu mohly být přirozeně odolné a několik o kterých to prodejci... celý příspěvek >
Lignohumát, 16.3.2011
Protože jsem blbá.Než jsem začala léčit lidi, tak jsem si musela narvat do hlavy obrovská kvanta poznatků, když už jsem je léčila tak jsem ty "telefoníí seznamy" neustále doplňovala a teď, kdž už jsem je téměř léčit přestala, se v hlavě ozývají... celý příspěvek >
Lignohumát, 16.3.2011
Ale vždyť si o tom něco přečtěte, než budete hodnotit.Já také rostlinky opatrně přihnojuji Krystalonem, ale to nemá s Lignohumátem nic společného.Jako byste dítěti podávali růstový hormon a na normální výživu zapomněli.Lignohumát NENÍ hnojivo.Je to... celý příspěvek >
Proč pikýrovat?, 16.3.2011
Ano, přesně tak.Přepichováním se lehce poškodí kořenový systém, což je u přísad výhodou, rostlinku zasadíte níž a již ne do výsevního substrátu ale kvalitní zeminy a její kořenový systém se mohutně rozroste.Přepichuji 2x, jaksi ze zvyku, ale pokud... celý příspěvek >
Partenokarpické okurky pokrok či omyl?, 16.3.2011
Nevím sice, zda je to upravené geneticky, ale do pohlavních buněk jde celý počet chromozomů, nedochází ani k meióze.Není tedy třeba druhé sady choromozomů od otce, aby vznikla okurka.Není to žádná výjimka, i vyšší druhy např.někteří z obojživelníků... celý příspěvek >
Lignohumát, 1.3.2011
K lignátu a fulvidovým kyselinám jsem se dostala již dřív, když jsem se rozplývala nad nadšením naší mládeže v diskusích o řízkování, hnojení a přisvěcování-dle mého naivního názoru-pelargonií... že by se to dalo použít i legálně, mě napadlo až... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 27.2.2011 Obsahuje fotku
Zasela jsem 20.1. a minulý týden jsem je přepichovala -mají 2 pravé lístky.Semena 24 hod v lignohumátu a 2x týdně je tím ještě kropím-dle návodu z GreenHaus(special.marjána).Doufám, že nepoženou do palic! Mám z tomanetmitgeschack.de semínka i... celý příspěvek >
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 17.2.2011 Obsahuje fotku
To už mám za sebou. Rostly sice všechny, ale některé byly malé, jiné tužší a ve směsi nevypadaly dobře.Já s nimi moc starostí nemám, kolem zmrzlých to šoupnu na záhon a ať si hoši radí.Přesvědčilo mě pouze klasické tmavomodré, ať Farmářské, nebo... celý příspěvek >
Slepice dlouhodobě nesnášejí, 29.1.2011
Ony už jsou v druhém roce snášky, měly by mít směs N2.Navíc slepice neumí syntetisovat aminokyseliny a musí se jim doplňovat bílkoviny a tuky.Kupuji jim směs pro kočky - jemně mleté drůbeží maso, kabanos - po tom by se utrhly.Jinak krmím normálně... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika