Příspěvky uživatele - 179.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na krtka, 11.4.2012
Na krtka jsem zkoušel všechno možné, ale jediné co zabralo bylo na hodinu nastartované auto a od výfuku hadice strčená do díry a byl klid :-)
Protipořezové oblečení, 2.12.2011
Osobně bych šel do těch zimních. Měl jsem možnost vidět oba typy a jsou v podstatě stejné. Jen ty modré jsou vzadu odlehčené. V létě vám v nich bude o něco menší vedro ale ne o moc a v zimě zase větší zima. Proto bych pral ty zimní. Ale jinak... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 18.11.2011
Docela by mě u PwS zajímalo kolik to broušení ubírá. Většina tady řeší jestli je lepší ruční pilník nebo bruska, jenže tam se dá stavěcím šroubem nastavit kolik chci aby to ubralo. Tady to je systémem roztočit pilu a přitlačit na brusný kámen. Když... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila, hmotnost, 16.11.2011
Asi poslední co bych při výběru pily řešil je váha. Když s ní neděláte celý den, tak půl kila nemá cenu řešit. Porovnávat benzínovou a el. je neporovnatelné. Mluvit v té souvislosti o ekologii a smradu? Je vidět, že jste s novou benzínovou pilou... celý příspěvek >
Protipořezové oblečení, 15.11.2011
Já si myslím, že hlavní otázkou bylo, jestli PP oblečení pro ne profi řezání. A bezpečnost si musí zvážit asi každý sám (u profi asi snad nemá cenu se o tom ani bavit...) a ocení to až tehdy, když mu to zachrání život. Nemusím být oháknutý ve všem od... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 15.11.2011
Proto jsem na to odkazoval. Spolu s dalšími návody kolem pily je to dobrý základ pro začátečníky. To čím kdo to doma bude brousit nechám na něm, ale potřeba je někde začít. Já jsem to nenafotil, jen na to odkazuji.
Ostřička řetězu, 14.11.2011
Docela pěkně je broušení vysvětleno v tomto návodu
Ostřička řetězu, 13.11.2011
Mě zatím stále uniká cílová skupina zákazníků. Možná proto nezaznamenali zatím větší úspěch. Zatím je to asi určeno pro chalupáře co řežou dřevo na zámkové dlažbě.. Při ceně dvou obyč řezných soustav si nejsem jistý jestli se to prosadí. I když věřím... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 5.11.2011
No přece jen komplet vyjde určitě docela draho (lišta, řetěz, brousek). V dílně je na 100% lepší bruska viděl bych to spíš na využití při těžbě a prořezávkách v lese... Ale když se to neuchytilo dříve, tak se to nejspíš dvakrát neuchytí zase.
Olej na mazanie, 31.10.2011
Olej se dá koupit levně stáčenej M6A nebo dokonce i ekologickej... Spíš by mě zajímalo s jakým palivem má kdo lepší zkušenost. Natural 95 nebo plus...? Obecně dvoutakty stejně jely lépe na Speciál.
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 27.10.2011
Pro hobby použití bych doporučil Dolmar PS 45/35, když s ní nebude řezat od rána do večera tak nemá cenu řešit vyšší vybrace... O třídu lepší provedení má Domar PS 350, ale nižší výkon ale na danou práci by měl taky stačit. Případně bych bral i... celý příspěvek >
Pomoc při výběru křovinořezu, 24.6.2011
To je vždycky těžká rada. Z čínských strojů jsou dobré dvoutakty s označením CG 330 / 430. Prodává je několik značek a lepší je právě výkonější 430. Sečou s nima i menší zahradní firmy (sám jednu znám) a docela je chválí. Slušný výkon za přijatelnou... celý příspěvek >
Dolmar MS-245.4 U?, 11.6.2011
Doporučil bych možná silnější 335.4U Nechá se sehnat za téměř stejnou cenu.
Krtek - a je to, 9.6.2011
Děkuji za odpověď opravdu velice vychytaná past. Pravda, sice asi vyšla trochu dráž, ale zase je určitě efektivní. Sám přemýšlím udělat na podobném systému sklopec.
Plašička na kočky, 9.6.2011
Nejlepší plašič na kočky je pes. Pokud neřešíte otevřený prostor nebo prostory mezi paneláky... Nám ze zahrady vyžene každou kočku naprosto spolehlivě. Obzvlášť když mraucaj nebo se perou, poslední dobou přes náš pozemek už vůbec nechodí a vyhýbají... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika