Příspěvky uživatele - 147.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 28.5.2011
Ještě dodatek k tomu sběru lipového květu o prázninách: bylo to tak před 30 lety, když jsem byla na ZŠ :-)
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 28.5.2011
K těm lípám: v Praze na Uhelném trhu už krásně kvetou a nádherně voní. Škoda, že se lip vysazuje tak málo. To je samý platan a dub a bůhvíco ještě, ale lípy skoro nikde. A to je to náš národní symbol! Jinak si pamatuju, že o letních prázninách jsem... celý příspěvek >
Jsou to plané výhony?, 28.5.2011
Díky všem poradcům! Ty výhony jsou sice o dost světlejší a mají sedm listů, ale zatím je nechám být a uvidím. Mám jednu pnoucí růži, která tři roky nekvetla a letos jsem ji chtěla vykopat, ale asi to holka vytušila, takže sebou hodila a nádherně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika