Příspěvky uživatele - 107.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dracaena massangeana, 21.6.2011
Ahoj Moniko., když tak pěstuješ tyto rostlinky, chtěla bych se Tě zeptat na radu.KOupila jsem si ji v neděli a jelikož byla v obyčejném plast.květináči, tak jsem si přikoupila krásný keramický, ale zapomněla jsem na to, že nemá dole dírku.Můžu takto... celý příspěvek >
Jednoočkové rezky, 14.6.2011
tak jak řízky pokračují? mají se k světu? ZT
Calathea - bile tecky na rubu listu, 26.5.2011
Objevila jsem totéž, zatím také stále otírám listy :-D
Mrtvice angreštu?, 25.5.2011
Mám již několikátý rok angrešt Prima od šlecht. p. Vrány ke své velké spokojenosti. Ale už druhý rok vždy na některé z větvi v době, kdy jsou plůdky tak 1/2 cm velké, začnou listy i plůdky zasychat a nakonec větev musím uřezat. Čím to? Děkuji.
Bílá rašelina, 25.5.2011
V zahradnictví jsem našla bílou rašelinu. Je nějaký rozdíl mezi bílou a černou? Ještě bych se ráda dověděla, jak nejlíp namíchat substrát pro výsadbu semen - letos jsem totálně pohořela... Děkuji.
Mrazík, 25.5.2011
Ještě bych dodala, že Bianca obvykle rašila nejpozději, letos nejrychleji, proto jsem ji vlastně před mrazem přikryla. Mile překvapil Prim - už jsem ho chtěla zlikvidovat, ale dala jsem mu ještě letos šanci - v době mrazu měl narašeno asi tak 2 cm... celý příspěvek >
Jednoočkové rezky, 19.5.2011
Palo - odpověděl Vám už Mirek, myslím si totéž. Ale ten nápad s jednoočkovými řízky je skvělý - kdopak Vám to napověděl? ZT
Roubování melounů a okurek 2011, 18.5.2011
Melouny jsem roubovala taky na Lungo a Špagetovou. Lungo meloun nepřijalo, zato špagetovka ano a to hodně dobře - mám na ni Crimson. Roubování problém nebyl, vpichem, ale pokud se tykev "rozšklebila", za pár dnů bylo po ní i když jsem ji... celý příspěvek >
Bergeron je nejlepší, 17.5.2011
Máte někdo zkušenosti s meruňkou Leala? Jak dopadla po letošních mrazících? ZT
Mrazík, 17.5.2011 Obsahuje fotku
a takhle to vypadalo po odkrytí textilie
Mrazík, 17.5.2011 Obsahuje fotku
Valašsko 450 m - třetí noc bylo    -7 stupňů, soused chtěl stromy stříkat, ale voda v hadici zmrzla. Přikryla jsem réví netkanou textilií - Bianca na kůlně vydržela,  - kůlna zřejmě působila jako akumulátor tepla, byť nepřikrytý... celý příspěvek >
Somerset Seedless, 11.5.2011
Somerset Seedless loni 1.rokem narostl asi 2 m ve skleníku - 480 mnm. Jako první rašil a začal kvést 8.května také jako první.Na podzim měl listy skoro o tři týdny déle než dalších sedm odrůd ve sklenících.K.
Opět problém s rašením vína, 6.5.2011 Obsahuje fotku
Všechny řízky Solarisu, které jsem letos zapíchla do substrátu, nevytvářejí listy, ale jen květy, viz foto. Co s tím? Když jsem je opatrně, asi na 5 cm výhonku, vystříhala, letorost uschl. Mám ještě tři poslední a  už se toho skoro bojím. Mám... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 6.5.2011
Pomohla jsem si bílou netkanou textilií - dneska je ještě všude šedivec, zítra už by mrznout nemělo,  až ji odkryji, tak napíši, jak dopadla..Mám jen pár hlav, tak jsem si tu práci dala. ZT.
Jezírko či rybník cca 1000 m2, 27.4.2011
mám podobný rybník, ale bez spodní výpustě a to je velká chyba, kterou chci letos napravit- stačí trubka o průměru 65 na odbahnění, čím jste utěsnoval průsaky - dík slávek
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika