Příspěvky uživatele - 102.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Materiál (typ dřeva) na nezastřešenou dřevěnou terasu, 21.5.2011
Já jsem použil smrkovou kostru na zabetonovaných pozinkovaných učkách z baumaxu. Na podlahu jsem dal dubové lišty v šířce asi 12cm, shora lehce zakulacené hrany.Rošt je naimpregnován, ale palubky bez ošetření a řeknu vám, čím více na ně prší a svítí... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 5.4.2008
Ne, nejste náročný. Jen jste se zklamal na výrobku věhlasné značky jako já.Kdybych věděl, že polovina vyměnitelných dílů je čičmanských, nikdy bych to nekoupil ani k vůli motoru.Jejich servis stojí jen na drahých dílech /opět čičmanských / a drahé... celý příspěvek >
Briggs, 5.4.2008
www.briggsandstratton.com
Plně automatická sekačka Automower, 5.4.2008
Souhlasím s Vámi i s neefektivním využitím elektrické energie pro tuto sekačku. Pokud bych mohl posoudit, lepší řízení pohybu po vyhrazené ploše mají automatické vysavače, které mají navíc několik předprogramovaných systémů trasy a navíc paměťový... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika