Příspěvky uživatele - 5.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 15.4.2014
Už třetím rokem používám Stihl 362 a můžu s jistotou napsat, že tahle pila vydrží přesně to co požadujete. Jsem osvč dřevorubec a pilu měním každý rok a půl. Prostě po záruce jde pryč. Pila je stroj na práci a né nějaká milenka, kterou musíte... celý příspěvek >
Pila do těžby, 6.2.2014
Pokud vám nevadí ta váha, tak neváhejte. 441-ka je určitě dobrá pila.
Pila do těžby, 6.2.2014
Maximálně. Už jsem v rukách pár pil držel a tahle mě fakt sedí. Samozřejmě je to taky servisem. Nemá cenu kupovat Stihlku, pokud máte v blízkosti servis Husqvarny, nebo víte, že si zákazníci stěžují na daný servis. To může být pila sebelepší, ale... celý příspěvek >
Pila do těžby, 6.2.2014
Strašně moc záleží jakou budete těžit hmotu. Já težím převážně smrky průměrná hmotnatost 1,5 kubíku a teď buky kolem 2 kubíků. Mám 362-ku a jsem max spokojenej co se týlá poměru výkon-váha. Pilu, ale měním po roce až roce a půl.
Stihl 261, 22.1.2014
Že je to nepovedená pila, může říct jen ten, kdo tu pilu nezná :-)
Stihl 261, 18.1.2014
Kolega v práci ji má a je s ní nadmíru spokojenej. Dokonce znám jednoho dřevorubce co si ji koupil do těžby, protože je lehká :-). Vydržela mu cca rok a šla do kytek, ale byl spokojenej. Podle mě je to slušná pilka.
Stihl 261, 18.1.2014
Rád bych ty zástupy stihláků viděl :-). Ve skutečnosti je to přesně naopak...
Zatky palivovej/olejovej nadrzky STIHL 361, 14.12.2013
Něco na pile nebude v pořádku. Tyto uzávěry jdou opravdu lehce zavírat aji otvírat. Jako profík je otvírám několikrát za den a nikdy nebyl problém. Budete muset bádat, kde je chyba. Určitě to není hrubým zacházením. Problém bude někde v uzávěru, kde... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 21.11.2013
Tak to Vám kolego strašně moc přeji a moc mě potěšilo, jak píšete, že padali hlavy. Myslím, že za takové jednání by se měla Husqvarna veřejně omluvit. Jen si zpočítejte kolik času museli majitelé zmetků věnovat běháním po servisech a peněz co stojí... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 20.11.2013
Takových a podobných videí má Husqvarna víc. Taky mají desítky "hlášek" co je u Stihl špatné. Asi nejlepší co jsem kdy slyšel je "hláška" : na Stihláckým řetěze se od půlky opotřebení ohýbají zuby dozadu. Nám kterým je les a pila obživou a denně ji... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 18.11.2013
Peníze Vám nevrátí, mají tisíce výmluv jak malé děti a strašně se pak diví, že přichází o zákazníky. Tu pilu jsem měl a moc dobře vím o čem mluvím a chápu všechny zklamané majitele. Nebál bych se napsat podvedené zákazníky, protože páni z... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 11.11.2013
Takovým videem se nenechte rozhodit. Když dáte plnej plyn tak Vám nepomůže vůbec nic, ale upřímě, to by snad udělal jen úplnej tydýt. Většinou máte čas pustit plyn, aby řetěz zpomalil, pokud nejste vlastníkem pily Oleo-Mac kde můžete plyn zaaretovat,... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 11.11.2013
Jako profík co už něco pokácel a nařezal bych Vám do začátku doporučil značku Profesional-Plzeň. Kožené boty jsou za 2300kč a kalhoty tuším za 1300kč. Helma od Husqvarny je opravdu super. Já mám všechno od Stihlu, ale helmu Husqvarna. Nejdůležitější... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 30.10.2013
Sorry, ale už s těmahle pohádkama jděte někam. Všichni už moc dobře ví, že Huska se svojí 560tkou udělala krok vedle, tak se tady přestaňte ztrapňovat. Zvedněte zadek a jděte se zeptat chlapů co si tyto pilky koupily do těžby ať vám řeknou která je... celý příspěvek >
Prosba o radu s výběrem pily, 21.10.2013
Je pravda, že spálit takto silnou kulatinu je hřích, nicméně je to vaše věc. Na připomínku proč by někdo prodával dobrou pilu musím reagovat. Já jako profík měním pilu každý rok až rok a půl. Jde o to, že když bych si ji nechal tak už se na ni... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika