Příspěvky uživatele - 216.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Geneticky modifikované trávy, 18.7.2011
Zde se jedná o trojúhelník zhruba 50x50m. Problém je v tom sekání, je to samý kořen a kamení - pouze křovinořezem.
Geneticky modifikované trávy, 13.7.2011
Reeve, děkuji za odpověď. Pokud to stačí posekat 2x ročně, tak není problém. Hlavně ať to trochu utlumí kopřivy a netykavky, ty po posekání rostou obdivuhodnou rychlostí. Můžete doporučit konkrétní druh trávy? Je mi úplně jedno, co za trávu to... celý příspěvek >
Geneticky modifikované trávy, 13.7.2011
Zdravím Vás! Existuje, resp. dá se sehnat nějaká tráva, která nevyžaduje údržbu a je schopná přeprat kopřivy divoké maliny a podobné rychle rostoucí hrůzy? Jedná se o "skoro" les, kde mezi břízami a jinými listnáči stále tato havěť... celý příspěvek >
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 19.5.2011
Hmm, dobrá připomíka, to je mi teda záhada. Správně je samozřejmě variátor. Spell check funkce? Měl jsem za to, že ji mám vypnutou. Pavel
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 19.5.2011
(host - xxx.xxx.85.7) Odbornosti přenechám Vám... co mě však zaráží, posíláte obrázky spojky, nikoliv varitátoru. Prokluzující spojka, či řemen, není varitátor. I kdyby se PR oddělení Hondy snažilo sebevíc. Tečka. Pavel
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 17.5.2011
Máte pravdu, DeLuxe Hondy mají hydro měnič, jsou ovšem za DeLuxe ceny. Běžné Hondy mají prokluz. Pavel
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 15.5.2011
Má HQ LC 48 V opravdu varitátor? Už jen dle ovládací páky poejzdu, která je stejná pro všechny modely s prokluzem, to vypadá také na prokluz. Poraďte, prosím, něco s pravým variátorem, o to tu od začátku jde. Bohužel příplatek u "značkových"... celý příspěvek >
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 14.5.2011
Díky za Vaše reakce! Jen pro upřesnění, varitátory sekaček nejsou řízené otáčkami, řídí se ručně. Toro ADS je úplně stejná prašečina, prokluz, jako u HQ a Hondy. Našel jsem, že snad Al-KO by mělo mít pravý varitátor i u levnějších modelů.
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 13.5.2011
Dobrý den, hledám sekačku s variabilní rychlostí pojezdu. Samozřejmě klasickou rotační, spalovací, s košem. Do 15 tisíc. Výkon motoru, ani záběr není až tak podstatný (~45cm, ~5HP). Pod pojmem variabilní myslím skutečnou více rychlostní převodovku,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika