Příspěvky uživatele - 104.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cibule sazečka, 21.8.2012
Zdravím, po letošní ne moc úzpěšné sklizni cibule, mám hodně drobných cibulek kolen 2cm v průměru.Mohu ji najaře zasadit jako sazečku?Do kolika cm v průměru, nejvíce ji mám ve velikosti 20-25mm.Děkuji moudrým hlavám za odpověď. Lada
Čerpadlo Sigma, 18.6.2012
Zdravím, tak bych o ten krk přišel.Nedalomito a čerpadlo jsem znovu rozdělal.Bylo špatně sestavené-chyba se vloudila.Už tlačí jak má.
Česnek, 10.4.2012
Mám ještě jeden záhonek toho"darovaného" česneku, ale 15km jižněji Brno jih.Včera jsem ho ráno kontroloval a fotil, bylo -8C, je sázenej v půli prosince a je malinko menší než, ten Brno západ.Ale co je hlavní, z 99 stroužků, roste... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 18.5.2011
Tak jsem si připravil 5 řádků z letošní první posečené trávy.Měl jsem ji na hromadě asi 3 týdny a jak jsem ji rozděloval do jednotlivých řádků, pěkně se z ní kouřilo a sálalo teplo, což je právě ono.Ale už jsem nesehnal žádnou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika