Příspěvky uživatele - 236.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba azalek, 24.5.2011
Hnojím, přidávám rašelinu, zalévám dešťovkou, drenáž nemám. Ostatní keře nejsou ještě tolik napadené, tak žijí. Na azalkách mi usýchají pouze větvičky, které jsou obalené "lišejníkem". Možná to ani lišejník není. A
Choroba azalek, 22.5.2011
Kořeny jsou snad vpořádku, a to prosýchání si myslím, že je tím lišejníkem (pokud to lišejník je). Mám to i na jiných okrasných keřích. Zkusím zelenou skalici jesli pomůže, jinak nevím co. Mrzelo by mě, kdyby vše uschlo.. Anna
Choroba azalek, 17.5.2011
Pane Josefe, tak jsem si přečetla několik diskusí, jak jste mi radil. Pokud je to na azalce lišejník, nemám pocit, že není škodlivý. Větvičky napadených azalek mi odumírají. Mám napadené i další okrasné keře - ibišek, šeřík, zlatici a také jabloně.... celý příspěvek >
Choroba azalek, 17.5.2011 Obsahuje fotku
 Na azalkách se mi objevila asi nějaká houbová choroba. Azalka pomalu usychá, nedělá pouta na kvetení. Přikládám foto. Nevím si s tím rády. Můžete pomoci? Děkuji.
Jablone a hrušky, 13.4.2011
Mně se tady ta nemoc objevila na azalkách, ibišku, šeříku a nezdá se mi, že by to bylo neškodné. Azalka má větvičky úplně obalené, už netvoří ani poupata a pomalu začala usíchat. Nevím jak ji zachránit. Dokáže mi někdo poradit?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika