Příspěvky uživatele - 50.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přípravek proti řasám, sinicím a navíc s bakteriostatickými účinky, 3.6.2011
Dobrý den, můžete mně někdo sdělit názor a zkušenosti na přípravek Bluespark od fy Lifetech? Má být jak proti řasám a sinicím, tak má likvidovat i většinu bakterií?   Díky, S.
Bezchlorová úprava bazénové vody, 31.5.2011
Děkuji za tip :) Mám také malé dítě a nechci, aby se musel koupat ve zdraví škodlivém chloru. Díky :)
Bezchlorová úprava bazénové vody, 24.5.2011
když je to možný, tak taky dávám přednost českým výrobkům, a když jsou navíc v dobré kvalitě, není co řešit :)
Voda v bazénu, 17.5.2011
Pokud máte zelenou vodu, mohl by Vám pomoct přípravek proti řasám Bluespark. Mám ho vyzkoušenej a od té doby, co ho používám jsem neměl se zelenými řasami žádné větší starosti
Řasa v bazénu, 17.5.2011
podle mě je nejlepší způsob proti řasám nějaký přípravek na bázi modré skalice. Mám vyzkoušené přípravky proti řasám Bluespark, od fy Lifetech.
Bezchlorová úprava bazénové vody, 17.5.2011
Souhlasím... od této firmy mám technologii namontovanou již pátý rok a nejen, že funguje, navíc jsem díky tomu i ušetřil peníze za levnější výrobky a jejich následný servis. S.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika