Příspěvky uživatele - 250.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 3.8.2011
Dvojtakt by som neriešil.V čera som do kroviňaka nalial 3 ročný benzín s namieš. olejom a nemal som problém.
Bubnová sekačka s pojezdem, 1.8.2011
Ja mám Vari + bubnová kosačka RZS 69-je to starší model, ale som veľmi spokojný.Pozrite sa na zostavu Panter alebo RZS tieto dva stroje majú výhodu, že dokážu utiahnuť aj obsluhu.
Obracac sena, 19.7.2011
Ja mám obracačku OP 111 na DAKR RZS 69 je to súper vec, ale len na rovinu.Do kopca treba spraviť úpravy, lebo súdruhovia Inžinieri to nedomysleli!!!
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 3.7.2011
No neviem si predstaviť kosiť 80 árov kroviňakom! Jedine bubnovka alebo mulčovač.Ja som raz kosil 20 árov kroviňakom a mal som tri dni svalovku.Mám doma Manf. Oleo-Mac 360 2T a bez problémov už tretí rok.Ešte so na ňom nič nerobil a... celý příspěvek >
Jikov 1447 DVCE, 1.7.2011
Zvýšenie otáčok- ste posunul pružinku v záreze? do ktorého zárezu? Ja mám vari pawer meter a viem, že v treťom záreze mám max otáčky na 5000ot/min.
Vari GCV 190 vs. kopec, 29.6.2011
Často dávam motor dole na bub.kosu jedna závlačka a je to.Som rád, že Vám to pomohlo.
Seřízení karburátoru na Teru Vari, 25.6.2011
A ako má byť správne nastavený doraz na škr.klapke?
Jikov 1447 DVCE, 24.6.2011
S manuálne ovladaným dekoventiľom sa vraj už nevyrábajú.
Jikov 1447 DVCE, 24.6.2011 Obsahuje fotku
Podarilo sa mi nájsť obrázok s dekompresným kanálikom.
Vari GCV 190 vs. kopec, 21.6.2011 Obsahuje fotku
Horné uchytenie páky je len v rýchlo upinacej plastovej páske.Páska nie je úplne stiahnutá len tak, aby prešla guľôčka.
Vari GCV 190 vs. kopec, 20.6.2011 Obsahuje fotku
OK.Čo sa týka tých radličiek, tak ich mám zvýšene AL plechom.Riadiaca páka je 8mm AL tyčka.Nebavilo ma neustále schádzať z vlečky a preraďovať.Vydel som vela úprav cez všelijaké tiahla no zdalo sa mi to moc zlož.a zbytočné, tak som si zvolil vlastnú... celý příspěvek >
Jikov 1447 DVCE, 19.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý deň.Nevlastní náhodou niekto tento motor? Ja som ho kúpil asi pred dvomi mesiacmi a mám zatiaľ sním samé problémy.Vo valci je vraj niejaky dekompresný kanálik, ktorý má uľahčiť štart.Ja vôbec nepociťujem rozdiel v štartovaní keď to porovnám so... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 19.6.2011 Obsahuje fotku
Nie je to Agzat, ale stará dobrá Terka banujem, že som ju predal a kúpil si Jikov 1447 DV je to Čínsky nepodarok!!! To žive závažie používam len do kopca, takže pri tom slimáčom tempe to nie je nebezpečné.Neviem, čo sa Vám nepáči na radličkách sú... celý příspěvek >
Vari oborávač brambor, 14.6.2011
Dvoj riadkovačom pracujem len kým sú zemiaky malé potom už len takto.
Obracak na seno, 14.6.2011
Dobrý deň. Neviem ako je to s BDR či má pojazd.Ja mám RZS 69 s pojazdom a ktomu obrácačku OP 111. nasádzuje sa namiesto žac.taniera.Śtala ma 7700,- Kč na Slovensku je cena 325€ je to super vec.Dnes som obracal 6000m2 za 1 1/2 hod.Ručne sme to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika