Příspěvky uživatele - 232.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 18.9.2012
Mám od oase 4-ku a můžu říct, že jsem čekal trochu lepší stroj, za ty peníze. Když stojím u jezírka a mám sací hadici napojeno na trubky ve výšce cca 80 cm nad hladinou a vysávám, tak při púřepnutí komory ve vysavači se voda v hadici úplně zastaví a... celý příspěvek >
Zavlažování távníku, 20.6.2012
Dá se zavlažovat i když je venku +30 a poraží sluníčko. Trávě se nic nestane. Akorát se hodně vody odpaří než dopadne na zem.
Nový trávník - víc plevele než trávy, 20.6.2012
Jestli jste nehnojil tak kupte cererit v 50 kg pytli za 1100,-. Rozházejte ho podle návodu, pak to stříkněte bofixem taky podle návodu. Až plevel uschne tak rozházejte mezi stávající trávu nové travní semeno, posypte to tak 1cm písku a zalévejte... celý příspěvek >
Jak se zbavit hálek z listů javoru, 12.5.2012 Obsahuje fotku
Na listech javoru se vytvořily hálky. Nevím jestli to je vlnovník, ale rád bych se toho zbavil. Nemáte typ na nějaký postřik? Díky.
Hnědnou konce listů přesazeného černého rybízu, 25.4.2012
Pohnojil jsem to v době přesazování, kdy byly listy ještě celozelené. Stříknu to tedy hořkou solí na list a do země zakopu síran draselný.
Hnědnou konce listů přesazeného černého rybízu, 23.4.2012
Před týdnem jsem pohnojil cereritem asi tak 0,5kg na 10m2, který draslík obsahuje NPK 8-13-11 + další prvky. Bude to stačit, anebo mám ještě přidat? Díky.
Hnědnou konce listů přesazeného černého rybízu, 19.4.2012 Obsahuje fotku
foto
Hnědnou konce listů přesazeného černého rybízu, 19.4.2012 Obsahuje fotku
fotografie
Hnědnou konce listů přesazeného černého rybízu, 19.4.2012
Zdravím. Máme problém s přesazeným černým rybízem. Jsou to nahřížené větvičky z minulého jara, přesazené zhruba před 14 dny. Nevíte, čím by to mohlo být? Díky.
Výkonější čerpadlo pro zalévání do 8 tisíc, 18.5.2011
Odchází mi staré čerpadlo a potřebuju za něj náhradu. Ttahám 50-ti metrovou hadici 3/4-ku a na jejím jsou dva rozstřikovače, anebo výkoná ruční tryska. K hadici je coulový plastový přívod dlouhý cca 25 metrů s několika koleny a pár téčkama. Poté co... celý příspěvek >
Jarní výsadba malin, 17.5.2011
Zasaďte a pořád zalévejte. Mě se chytaly i v parném létě.
Folie pod mulčovací kůru, 17.5.2011
Dejte tam protierozní síť Jutenon ECC a na ní kůru. Pomáhá to.
Rozvod vody po zahradě, 17.5.2011
Přežitý je pouze kapitalismus. :-) Jinak je všechno otázkou peněz. Já jsem spotřeboval při rozvodu vody asi 150 tvarovek a svařováním jsem ušetřil.
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 16.5.2011
Měl jsem namysli, že to není variátorová.
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 16.5.2011
U WB 536 Sb všude píšou převodovku 4 rychlostní a na videu mluví o šnekové.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika