Příspěvky uživatele - 178.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 29.5.2011 Obsahuje fotku
Tekutou izolaci jsem použil dvousložkovou Den Braven S-T8 (stačil mi 1 kýblík 25kg). Izolaci bych řekl čím kvalitnější tím lepší (doporučoval bych dvousložkovou každopádně) Malta je opravdu jen cca 2cm. Stěny musí být šikmé (kvůli ledu)
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 17.5.2011 Obsahuje fotku
Ještě dodám fotky potůčka at je to komlet.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 16.5.2011 Obsahuje fotku
ještě další foto
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 16.5.2011 Obsahuje fotku
Tak ted se pokusim napsat a popsat vyčerpávající postup prací na jezírku. Takže nejdříve si uděláte nějakou jámu. Já si ji též udělal na cca 70 procent a z nedostatku času zůstala přes zimu nezabezpečena a tak jsem další rok kopal znovu. Takže ke... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 13.5.2011
Ahoj tak jsem se zaregistroval, at mám výhody. Jsem zvědav jaké reakce budou na mé jezírko. Franta
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 13.5.2011 Obsahuje fotku
A ještě poslední foto Franta
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 13.5.2011 Obsahuje fotku
foto tvaru Franta
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 13.5.2011 Obsahuje fotku
Další foto Franta
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 13.5.2011 Obsahuje fotku
Ještě dodám další foto
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 13.5.2011 Obsahuje fotku
Táké jsem kopal ručně stručně, kolečka jsem nepočítal. Bylo to na jezírko 5,5m × 7m - 20m3 vody. Někde jsem narazil na starý základ stodoly (aspon byly kameně na výzdobu okolo jezírka). Ale výsledek stojí za to ted se dobře u toho relaxuje po... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 12.5.2011
Zdarec příznivci jezírek na tomto foru jsem celkem krátce. A toto téma je o levných materiálech. Vím že levné je někdy dvakrát placené. Ale doufám že můj nápad se bude někomu líbit - a je levný!!! udělal jsem z něho nejdříve malé jezírko cca 2-3 m3... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika