Příspěvky uživatele - 159.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gardenie Jasmina, 31.7.2013
Dostala jsem jasmínu k svátku 26.7. Byla jsem unešená množstvím květu. Bohužel květy začaly opadávat. Má to tak být, nebo ještě pokvete? Mužete mi někdo poradit? Děkuji Anna
Jak se zbavit bezu černého?, 5.7.2013
Solí se dá zahubit strom? to jsem nikdy neslylšel, ale někdy to zkusím.Uvidíme jestli to zabere.
Podnože meruněk a broskvoní, 20.3.2013
Protože některé školky neuvádějí podnože, optala jsem se mailem na podnože u nabízených meruněk Karola, Velkopavlovická a Bergeron. Odpověď mne překvapila: "Karola a Velkopavlovická jsou na myrobalánu, Bergeron na semenáči, všechno to jsou buď... celý příspěvek >
Tibouchina - fialkový stromek, 19.7.2012
Dobrý den, Ttiboucinu jsem koupila v Hornbachu, mám ji na plném slunci ale potřebuje dostatečnou zálivku a přihnojuji hnojivem na kvetoucí rostliny Kristalon.
Odstranění pařezu, 13.2.2012
který stejný?? žádnej pařeznení stejný, ikdyž tak třeba vypadají.Nevím zrovna se kterým jiným pařezem to srovnáváte, ale jestli myslíte ořech, tak ten to není, tohle byl myslím nějaký cizokrajný strom, ale nevím přesně jaký.
Odstranění pařezu, 12.2.2012 Obsahuje fotku
dne 12.8.2011   Pařez, průměr nevím. fotka napoví.Typ stromu nevím.Odkopán, a vytržen nahoru pomocí dvou hřebenových zvedáků- nosnost 15 tun x 2. Majitel si ho nechal na topení.Doba práce cca dopoledne.
Odstranění pařezu, 11.2.2012 Obsahuje fotku
pro mě by to problém nebyl.Kdepak to máte? vyřešíme. Problém mám vždycky jen s dopravou, bohužel nemám osobák a těžká technika je na dlouhé vzdálenosti naprd, pokud ji tam není potřeba.Akor při dnešní ceně nafty.Jinak pařezy pro mě nejsou... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 8.2.2012
Nevím proč 4 metrovou díru.Jájsem na podzim sundával celý ořech i s pařezem.Popis postupu. Plošina-větve pryč, zkrátil jsem ho v 4m nad zemí.V tom místě jsem uvázal na smyčku řetěz s háky.Rýč odkopat cca 90cm do každé stany sekat kořeny a vyhrabat co... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 8.2.2012
Ano souhlasím, tank nelze opravdu všude nacpat, toje pravda, a pokud jo tak díry po něm jsou velké, hlavně při otáčení, ale v tom případě mi stačí buď JCB 4X nebo minibagr s podkopem.Odbagruju hlínu, vykulím pařez a díru zasypu.A co se týče techniky... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 1.2.2012
nějaký fiskars bych neřešil, pokud se s rýčem dělá to na co je určený a hlavně se nepoužívá místo pajsru, tak vydrží.Když se zlomí tak se dá zavařit.Svařit fiskars rýč jsem nezkoušel.Mám obyčejný rýč z Obi, prasknul u té trubky na násadu, tak jsem ho... celý příspěvek >
Pařez VS sekačka, 22.1.2012
těch 130 cm měl jiný ořech, tohle ani ořech nebyl.A pajsrem by šel, to neříkám, ale bohužel se tím pajsrem nebylo možné pod něj dostat a pořád mi skouzával.Tak jsem to zkusil sekačkou.byl to jen takový pokus, na trhání pařezů mám jinou techniku a ne... celý příspěvek >
Pařez VS sekačka, 14.1.2012
jo souhlasím, líp jdou nahoru, takže ten hever je dobrá věc, Ikdyž i velké pařezy jako javor, ořech,topol atd jdou vytrhnout i bez těžké techniky, ale je to namáhavější, samozřejmě že bagr je výhoda, ale ne všude ho lze narvat.Např je blbost ho cpát... celý příspěvek >
Pařez VS sekačka, 30.12.2011
no ručně nešel, zkoušel jsem ho vypáčit 2metrovým pajsrem a moc se mu nechtělo..Ale chtěl jsem zkusit co sním udělá sekačka. Shnilej trochu byl.
Pařez VS sekačka, 30.12.2011
dle obrázku to soudím na bagr nebo buldozer? že? Taky to tak dělám.
Jaký trakůrek, 29.12.2011
pozor,ikdyž to bude znít divně ,tak to není Tk jako TK:13 koní to mělo před úpravou Upravené TZ-4 K14 Ikdyž te´d jsem ho"trochu upravil.Jediný problém který jsem hned vyřešil po zakoupení stroje byl že jsem si udělal přední hydrauliku(na hydr... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika