Příspěvky uživatele - 163.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmarličník, 16.7.2011
Trativody jsme právě udělali a v pondělí přidáme životabudič. Doufám, že úplně ztracený nebude, na koncích větviček to vypadá, že mu raší další pupeny, tak snad se ještě vzpamatuje. Půda je tady dost písčitá. Moc děkuji za rady. Vlasta
Zmarličník, 16.7.2011
Potřebovala bych poradit. Na jaře jsme zasadili zmarličník, byl už vzrostlejší a vypadal zdravě. Postupně mu začaly opadávat listy, i když na konečku větviček rašily nové. Momentálně je už skoro bez listí a chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo s... celý příspěvek >
Živý plot, 12.5.2011
Pro Iwu - v zahradnictví nám řekli, že vzdálenost by měla být 80 cm.
Živý plot, 12.5.2011
My jsme to nakonec taky vyřešili bobkovišní. A zkombinovali jsme ji s myrobalánem. Máme ten živý plot jakoby na dvě části, takže ta druhá část bude z hlohyně. S tou mám dobrou zkušenost, rychle roste, neopadává a ještě je dekorativní i plody.
Akebie, 2.5.2011
Moc děkuji - už jdu na to!
Akebie, 2.5.2011
Dostala jsem větvičky akebie a mám je zatím ve vodě na zakořenění. Je možné ji tímto způsobem vypěstovat?
Živý plot, 2.5.2011
Dobrý den, potřebovala bych poradit jaké keře by byly vhodné na výsadbu živého plotu. Chtěla bych přirozený vzhled, výška 2,5 - 3 m, pozemek sitován JZ. Myslela jsem na dřišťál Juliin, v kombinaci s Red Chief a skalník vodorovný bujný. Máte někdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika