Příspěvky uživatele - 193.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 17.2.2013
Tomuhle ja rikam ULET :)  1/ videl jste nekdy korenovej system 3M vysoky rostliny rajcete?  2/ vite kolik prostoru potrebuje 1 rostlina rajcete? 3/ vite co vas jedno rajce bude stat? 4/ proc tohle v anglii kde v breznu... celý příspěvek >
Papriky gigant Meika, 30.12.2012
ze semen MEIKA ktera jsem koupil jsem na jedne rostline (tak 15litru nadoba) mel 6-8 300-400g plodu, z tech sem vybral semena a minulej rok z nich bylo 6-10 plodu 200-300. Liberecko, 500mnm a slunce mi do skleniku nesviti celej den. v obou letech se... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 10.8.2012
podle me sme s tema cuor di bue obeti nejakeho podovodu vsichni. mel jsem 2x od nohela, letos sem zkusil od sevaseeds a je to uplne jine rajce. puvodni od nohela mela pri rezu tvar srdce. stred byl bily minimalne do pulky a co hlavne bylo od vsech... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 27.1.2012
vytahuji tuto diskuzi s prispevky mistra viliho pro inspiraci vsech
Odrůda rajčete, 13.1.2012
 cuor de bue od nohela plody pres 350g, omacka z toho primo genialni. jen to chce jeste vic casu a tepla nez je obvykle
Konopí, 12.7.2011
konopi mam a msice na paprikach taky :)
Papriky ze semínka, co s nimi?, 4.7.2011
ja nevim co s tim delate, ale tedka uz by vam mely zrat plody. mate trochu zpozdeni.
Okousané nové listy u papriky?, 26.6.2011
moje zkusenost je takova, ze mospilan je na msice funkcni i v mensi koncetraci, takze ten pytlik otevrete, naberte nejake mensi mnozstvi tak nejak odhadem treba tu 1/6 a rozmichejte ho v litru vody. pokud to bude min treba jen pulka predepsane... celý příspěvek >
Plíseň u rajčat?, 9.6.2011
treba tak, ze venku zustane jen jeden par listu a pulmetr jde klidne do zeme. cele se to dela kuli tomu, ze se ten stonek celej zakoreni a mate mnohem bohatsi a silnejsi korenovej system, kterej pak muze zasobovat mnohem vetsi rostlinu delozni... celý příspěvek >
Papriky ze semínka, co s nimi?, 5.6.2011
kolego, tady neni redakce dikobrazu. v podstate muzete ty papriky nechat v tech kelimkach od jogurtu a taky se nic nestane. ono jde v podstate o jednu vec. co nekdo vypestuje na 40 sazenicich v kelimku od jogurtu to muze vypestovat druhej na dvou... celý příspěvek >
Růstový stimulátor, 21.5.2011
velice se mi osvedcilo rizkovat do rockwoolove vaty (kamena vata) kterou koupite v kazdem growshopu. je vicemene sterilni (muzete ji sterilizovat) a do toho rizkovat dle libosti. rizku sem do toho udelal tisice s maximalne 5% ztratou. to jestli... celý příspěvek >
Kořenový, růstový, květový, micro stimulátor, 17.5.2011
to co pisete jsou hnojiva stimulator kvetu je treba bcuzz bloom stimulator na rust booster, a na koreny bcuzz root stimulator nebo mam velmi dobre zkusenosti s postrikem muskatu pripravkem phytamin od plagronu
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 11.5.2011
zdravim pratele rajcat a paprik rajcata vysazena do pytlu a nadob v zimni zahrade na prelomu brezna a dubna maji dnes 130cm v prumeru a 2 -4 kvetoucich vijanu i s rajcatky + 2-3 dalsi. pomalejsi je akorat cuor de bue. tam zacina kvest prvni vijan a... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 15.4.2011
nakonec mam ze 3/4 pytliku 4 rostliny. fakt nadhera. nakonec sem testoval jestli to vubec klici. ze seva seeds prisla odpoved ze oni maj u tyhle sarze 65% klicivost. tak sem vzal 10 semen dal je do vody a po 10 dnech nenaklicilo ani jedno pri teplote... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 3.3.2011
Seva Seed - smes odrud k rychleni 30520 diana/nigra/prima/vlasta NEebrat! z vysetejch cca 100 semen zatim vzesly 2 seminka. prvni pulka vyseta koncem ledna druha pred 14 dny. a to sem je mel jeste 2 dny ve vode. vsecko ostatni jede a klici.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika