Příspěvky uživatele - 6.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Symphonie, 27.6.2011
Marně hledám více informací o této odrůdě. Rád bych věděl, jak je náročná, do jakých oblastí se hodí, jestli je více či méně náchylná k mrazům a k chorobám, popř. jak ji hodnotíte v porovnání s tradičními odrůdami. Děkuji.
Kontejnerované stromky, 18.5.2011
Chtěl bych se zeptat na zkušenosti se sázením kontejnerovaných stromků. Uschly mi dvě meruňky a kdosi mi poradil zkusit ještě letos zasadit stromky z kontejnerů. Když jsem se po nich pídil, v jednom zahradnictví mi řekli, že je teprve v těchto dnech... celý příspěvek >
Housenky v listech, 15.5.2011
Na koncích mladých větviček se mi objevily bílé pavučinky, listy jsou svinuté do sebe a uvnitř jsem objevil bílou nebo zelenou housenku. Díky tomu větvičky dál nerostou. Pomůže nějaký postřik?
Dvojité a trojité plody broskve, 11.5.2011
Snad tady někdo poradí nebo vysvětlí, proč k podobným věcem dochází. Stejný problém se vyskytl i u mého stromku. Zasadil jsem jej v loňském roce na jaře, letos na něm bylo asi deset květů a všechny vypadaly, jako na předchozích fotografiích.... celý příspěvek >
Je rozumné ještě teď sázet?, 26.4.2011
Po menších úpravách pozemku se mi naskytla možnost k zasazení stromku. Rozhodl jsem se pro broskvoň, ale nevím, jestli už není pozdě.  V jednom zahradnictví je mají v květináčích, ale stromky už mají vyrašené lístky. Tak nevím, jestli zvládnou... celý příspěvek >
Postřik proti monilióze, 13.4.2011
S tím odkvetením jsem si téměř jistý. Už v sobotu byly některé stromy skoro po odkvětu (na ty jsem použil Baycor), jiné byly celé rozkvetlé (Horizon). A poupat na stromech už moc nebylo. Zahrada se nachází mezi Brnem a D.Kounicemi.
Postřik proti monilióze, 13.4.2011
Dobrý den. O uplynulém víkendu jsem provedl postřik meruněk proti monilióze. Stromy byly v různém stupni kvetení, tak jsem na některé použil Horizon a na jiné Baycor. Na zahradu se dostanu zase až v sobotu a to už budou všechny stromy odkvetlé.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika