Příspěvky uživatele - 30.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba drevene udirny (amaterska), 23.7.2009
Na stavbě samotné udírny není co vysvětlovat, prostě kostra z hranolů a na to palubky... Oddělené topeniště je velmi správné řešení, ideální by bylo tak 2 metry daleko. Píšete, že už doma žádná stará kamna nemáte, no tak jednoduše navštivte sběrné... celý příspěvek >
Parametry geotextílie a fólie, 20.7.2009
Dobrý den. Byl jsem ve Vaší situaci (podobné rozměry jezírka, stejné otázky a pochybnosti) asi před dvěma měsíci. Lákaly mě různé akční ceny na 0,5mm fólii (od 49 Kč/m2), nakonec jsem se však rozhodl pro 1mm tloušťku a myslím, že jsem udělal dobře.... celý příspěvek >
Koupání při zapnuté filtraci, 17.7.2009
Tak s tím jsem se opravdu ještě nesetkal, aby filtrace u nafukovacího bazénu někoho chytla tak, že už se sám nevyprostí. Mám sice tu nejobyčejnější pískovku, co je, ale i tak si troufám trvdit, že i kdyby byla 5x výkonnější, tak k sání přiloženou... celý příspěvek >
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
A přes co je podle Vás uzemněn gumový bazén nebo plastové těleso kartušové filtrace (většinou spotřebič II. třídy, tedy bez ochranného kolíku)? Bazén tak maximálně přes kovové schůdky, ale filtrace uzemněná nebývá.
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
No právě proto výrobce uvádí, že se při zapnutém zařízení nesmíte koupat. Z toho jasně vyplývá, že jste byla varována před nebezpečím a výrobce tudíž nenese žádnou zodpovědnost za úrazy, které sobě nebo někomu druhému způsobíte používáním zařízení v... celý příspěvek >
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
Filtraci (a venkovní zásuvky všeobecně) je nadmíru vhodné připojovat přes proudový chránič (FI, lidově FÍčko, postará se o bleskové vypnutí elektřiny při jakékoliv poruše izolace). Pokud je pro Vás příliš složité nechat si instalovat chránič přímo do... celý příspěvek >
Stromek k jezirku, 6.7.2009
Stromek na kmínku, který by moc neopadával, Vám neporadím. Ale kdyby to nemuselo být na kmínku, tak se nabízí celá řada stálezelených neopadavých keřů či popínavých rostlin (ty by se možná daly vytvarovat na oporu ve tvaru T, pak by připomínaly... celý příspěvek >
Stromy na dvůr ČD nad zasypanou studnou, 6.7.2009
Pisatel přede mnou měl zřejmě na mysli, že vrba bez problémů snese tvarování, nikoliv, že je to v 6m brnkačka pro toho, kdo to provádí. Ale to Vy určitě víte a jen tak mírně popichujete, viďte ;) Mimochodem základní tvar určí už výchovný řez, nebo... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 5.7.2009
Prostě se na to důkladně oblečte. Dlouhé rukávy a nohavice u zápěstí a kotníků stažené gumičkou. Raději dvě vrstvy oblečení a na hlavu si dejte klobouk či kšiltovku a přetáhněte ji třeba kusem záclony (okraje zastrčte do límce). Na ruce kožené... celý příspěvek >
Chraňte včely, 29.6.2009
Tak v tom případě zřejmě pálí staré voštiny (zbytky pláství po vytavení vosku).
Stavební povolení, 29.6.2009
Pokud se nemýlím, tak do 40 m2 plochy je to na ohlášku, nad 40 m2 je to už na povolení. Také pokud má někdo tak malou zahrádku, že jezírko zabírá většinu plochy, tak se v takovém případě nejedná o drobnou stavbu a je třeba povolení či souhlas (?)... celý příspěvek >
Umělý kámen svépomocí, 9.6.2009
rašelina : písek nebo perlit : cement v poměru 1-1,5 : 1 : 1
1000 litrová nádrž od Rondapu - ohřev užitkové vody, 19.5.2009
Obchoduje s nimi opravdu hodně firem. Hledejte na internetu heslo "ibc kontejner". Nový je opravdu drahý (od zhruba 6 do nějakých 8 tisíc Kč, záleží na provedení), ale dají se koupit profesionálně vyčištěné tlakovou párou za velmi příznivou cenu... celý příspěvek >
Špatně vyvinutý květ růže, 19.5.2009
Nejsem sice paní Lily, ale zkusit poradit snad mohu. Železo můžete doplnit některým z železitých hnojiv, například Herba-Ferronem. Nedostatek železa signalizuje zpravidla chloróza listů, t.j. listy jsou vybledlé až na žilnatinu, která zůstává... celý příspěvek >
Zatrávňovacie plastové dlaždice, 9.6.2008
Zkuste pohledat na internetu termíny "ekoraster", případně "eco-raster". Určitě najdete, co hledáte.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika