Příspěvky uživatele - 200.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Datlovnik - pestovani ze semene, 14.5.2011
No nevim. Pokud je to uz 3 mesice a nic, tak jsou budto line vylezt, nebo nevylezou vubec. Kdyz jsem si kupoval semena datlovniku kanarskeho, z 80% vyklicily do 2 mesicu. Vsechny semena palem davam vzdycky minimalne na 3 dny do vody. Pak je dam do... celý příspěvek >
Chorby banánovníku, 14.5.2011 Obsahuje fotku
Mam 2 rostliny bananovniku Ensete ventricosum, naklicily mi cca pred 2 mesici. Ale nedavno se mi na listech zacly tvorit prvne cerne tecky a pote se to zaclo menit v utvary podobne pruhum. Nekdy se fleky zacly objevovat na koncich listu, nekdy u... celý příspěvek >
Partner P56-875DWA, 10.5.2011
Tak jsem si sekačku PARTNER P56-875DWAR nakonec 4 května koupil. Nalil olej a benzín a zatáhl za provaz a hned naskočila!!! Myslel jsem, že aspoň 3x budu muset zatáhnout a ona hned naskočila. Je opravdu silná, velký záběr. Louku co jsem kosil s 37cm... celý příspěvek >
Partner P56-875DWA, 28.4.2011
Přemýšlím o koupi sekačky Partner P53-675 DWAR, akorát jsem na rozpacích s tím předním pohonem.  Zahrada je v mírném svahu, ale kosil bych bez sběru - bez koše nebo bočním výhozem. Četl jsem, že přední pohon prokluzuje, co Vy na to?Děkuji za... celý příspěvek >
Žumara sličná?, 24.1.2011 Obsahuje fotku
No, takže abych shrnul tuhle rostlinu. To co je výše na fotkách je určitě datlovník kanárský. Butie to není (ta má trochu jinak tvarované listy a kmen) Viz foto rostliny focené poslední slunečný den na podzim - 27.10.2010.... celý příspěvek >
Nezakrslý druh banánovíku, 24.1.2011
Ensete glaucum Mimochodem, na tento druh jsem nedávno narazil a hodně se mi zalíbil, ale někde jsem četl, že se množí pouze semeny, nikoliv jako ostatni banánovníky nově vyrašenými rostlinami z mateční rostliny. Je to pravda? Má někdo s tímto... celý příspěvek >
Jak zjistit druh banánovníku?, 17.7.2010 Obsahuje fotku
Dobry den. Pred nejakym casem mi znamy podaroval bananovnik, ale bohuzel s tim, ze nevi o jaky druh se jedna. Proto bych se rad optal, zda-li nekdo pozna z fotek nize o jaky druh se muze priblizne jednat. A kdyz ne primo druh, stacilo by jestli je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika