Příspěvky uživatele - 148.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je to druh svídy a další keře, 8.5.2011
Ani tady se za hodinu a půl ještě nikdo nepřihlásil a tak půjdu jako první s kůží na trh :-) 1. Asi bych to nazval stejně, jako Vy, Aleši: tedy Cornus florida Rubra - dřín květnatý červený; v posledních letech se u nás objevila celá řada dalších... celý příspěvek >
Hledání názvu, 8.5.2011
To jste nám sem dal zase pěknou porcičku! Podle mého názoru se jedná o následující rostliny: 1. ostřice - některý z vysokých pobřežních druhů, možná ostřice kalužník? 2. dymnivka, snad dymnivka žlutá (ale na tento druh se mi zdá chudý hrozen... celý příspěvek >
Neidentifikovaná rostlina - ufounek, 8.5.2011
Tak to bylo zase vedle: :-(, ale tentokrát jen těsně: správně Pilea peperomioides. Josef.
Neidentifikovaná rostlina - ufounek, 8.5.2011
Snad se tentokrát už trefím :-): Pilea peperomifolia. Josef.
Pijavice - jak likvidovat?, 8.5.2011
Zajímavá informace! Vzpomínám si, že jsem kdysi měl na noze přisátou pijavici. Bylo to na jižní Moravě u Lednice. Na to, že by byla pestře zbarvená, si však nevzpomínám. Spíše bych řekl, že měla klasickou "pijavicovou" hnědou barvu. Nebyl... celý příspěvek >
Rez Hrušňová, 8.5.2011
Jenom ještě dodám to, co už v diskusi (-ích) na téma rzi hrušňové a "tůjí" bylo vícekrát uvedeno, totiž že z velkého množství pěstovaných cypřišovitých konifer (tedy "tůjí") je hostitelem rzi hrušňové nepatrné procento: jen 2-3... celý příspěvek >
Rez Hrušňová, 8.5.2011
Nejsem fanatickým zastáncem cypřiškovitých konifer (tedy obecně řečeno "tůjí"). Ale jejich výsadba je nejjednodušším řešením, když si chce člověk upravit zahradu a nemá dostatečné znalosti, představivost a taky trpělivost. Hrušně proti... celý příspěvek >
Jaký je lepší - sklo nebo plast?, 8.5.2011
Majko, zajímal by mne výsledek oddělování slepených skel od sebe. Podařilo se Vám je od sebe oddělit? Jakým způsobem Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika