Příspěvky uživatele - 64.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako pomoct reve spalenej mrazom?, 28.5.2012
Dobrý den. Hledala jsem Váš dřívější příspěvek - réva Amurka, nemohu ho najít. Nevíte, přibližně, kde ho hledat. Ve vyhledávači se zobrazil pouze posl. přísp., kde Amurku jen zmiňujete. Děkuji.  Jana
Opadávání plodů, 28.5.2012
Děkuji za radu. Zkusíme provést letní řez a odstranit asi těch 30% koruny po odplození. Pokud plody nezůstanou žádné a zatím to tak vypadá, pak počátkem července? Letos neusychají ani listy, ani větvičky, ale je pravda, že před 2 lety uschla celá 1... celý příspěvek >
Opadávání plodů, 25.5.2012
Mám stejný problém. Bydlíme v Jistebníku, 238 m n.m., V min. roce plůdky opadaly asi z 90%, podle diskuze jsem se domnívala, že byla přemokřená. Je tady bohužel všude jílovitá půda, i když sázecí jáma byla samozřejmě s lepší zeminou. Letos... celý příspěvek >
Réva spálená mrazem 18.5, 21.5.2012
Děkuji za radu, zkusím to taky tak. Asi by byla škoda révu vysilovat ještě "plakáním". Možná zkusím ještě Vuxal na zbytek listů. Děkuji, budu držet palce Vám i sobě. Pěkný den, Jana
Réva spálená mrazem 18.5, 21.5.2012
Nevím, co je tabák, zřejmě suché listí. Zmrzté letorosty mají ale mízu. Několik jsem jich ustřihla, pláčou a já s nimi. A to jsem dnes byla na operaci oka a vidím jen na jedno.Pokud je suché listí tabák" a povadlé letorosty, je třeba taky ostříhat,... celý příspěvek >
Réva spálená mrazem 18.5, 20.5.2012
Dobrý den. Ve čtvrtek nám zmrzlo asi 30 rajčat a škaredě omrzla vinná réva. Jistebník je 238 m nad mořem, takový mráz tak pozdě tady napamatuji. Loni namrzla réva také, ale dříve, takže přestože to vypadalo špatně, pěkně to zregenerovalo a byla i... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 5.5.2011
Taky pěstuji pro radost a taky mi letos zmrzla réva, která už dokonmce byla nakvetlá. Mráz šlehl taky některé ovocné stromy¨a javory, vypadají smutně. Umí někdo poradit , jak poškozené révě pomoci? Dnes ve zprávách říkali, že zemědělci... celý příspěvek >
Magnolie stále nekvete, 24.4.2011
Dobrý den, mám stejný problém, akorát je magnolie stará minimálně 6 let a je pořád bez květu, každý rok ji dávám šanci a každý rok je to stejné, jen plná listů. Podle tlouštky kmenu nevypadá na semenáč, jak popisujete, tak opravdu nevím, možná jí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika