Příspěvky uživatele - 4.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 5.5.2011
Jenom jeden rok jsem měla úrodu.Jeden rok jsem postříkala silným roztokem proti plísni a úroda nebyla žádná.Druhý rok jsem nestříkala a zase nebyla úroda žádná a letos to všechno zmrzlo.Snad se ještě nějaké úrody dožiji.Doporučuji "Vydržať"
Ohraničení trávníku, 12.2.2011
Dobrý den, mohl bych Vás požádat o jakého výrobce té Vaší dlažby se jedná? Nemůžu jí nikde objevit. Děkuji za odpověď Aleš
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 20.8.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by někdo mohl poradit v jakém poměru mám smíchat ornici s křemičitým pískem (frakce 0-2)? Na zahradě jsem stáhl starou ornici cca 10cm (byla velice utažená) a navezl novou, kterou chci promíchat s výše uvedeným... celý příspěvek >
Růj vlasatá - je možno ji množit semeny?, 10.8.2009
Zkoušela jsem si namnožit Růj ze semínek, ale nepovedlo se. Nemáte někdo zkušenosti? Když jsem si jednu z Růjí kupovala v zahradnictví, říkali, že je ze semínka, takže by to mělo jít. Zkusím ještě nezasypávat semínka zemí, ale jen je přitisknout.... celý příspěvek >
Ruj vlasatá, 10.8.2009
Mám 4 druhy Růje, zelené jsou nádherně vlasaté, červená Royal Purple 4 roky nic a letos nádherně vlasatá, skoro tak, jako jsou ty zelené. Pak mám druhý rok zelenou s velikými listy - ta zatím nic a žlutou - ta nějak málo přirůstá a nekvete. Myslím,... celý příspěvek >
Gingko biloba - pěstování, 30.10.2008
A prozradíte mi, jak rychle tedy vlastně roste /jak dekoho ho dát od od domu/?
Plnokvěté surfinie - kolik do truhlíku?, 18.7.2008
Zdravím i já udělala chybu a dala do truhlíku 80cm 6 rostlin a jak se rozrůstaly byly košaté ale neměly dost místa.Tak jsem ubírala až mi tam zůstaly 3 a i ty tam uděly a stále dělají krásnou a bohatou parádu.
Kde sehnat kamínky k jezírku, 29.6.2008
Ráda bych obsypala okolí jezírka tmavými kamínky, nejlépe hnědými, ale mohou být i jiné tmavé barvy. Poradí mi někdo, kde je mohu sehnat? Dáša
Místo mulče kamínky, 29.6.2008
Chtěla bych vyměnit mulč na zahradě za tmavé kamínky, nejlépe hnědé,  velikosti kačírku. Může mi někdo poradit, kde je sehnat? Jsem od Plzně. Dáša
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika