Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky - plíseň?, 30.5.2011 Obsahuje fotku
Ze dne na den jsem objevila ve foliáčku na listech dvou okurek ze šesti vodnaté fleky, které do druhého dne zaschly a při doteku se drobí. Nevíte prosím co to je a co se tím dá dělat?
Lze rozpoznat tyčková a keříková rajčata, 27.5.2011 Obsahuje fotku
Třeba Vám trochu pomůže foto.
Kanadská borůvka - dva druhý listí, 22.5.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem to nějak překombinovala . Tady je to foto s listy na stávajících výhonech.
Kanadská borůvka - dva druhý listí, 22.5.2011 Obsahuje fotku
Tady je ta druhá fotka.
Kanadská borůvka - dva druhý listí, 22.5.2011 Obsahuje fotku
Pro Katku přikládám foto s listy na stávajících výhonech a foto s listy na novém, tj. letošním výhonu.
Kanadská borůvka - dva druhý listí, 20.5.2011
Pane Josefe, jak prosím tak úspěšně množíte borůvky řízkováním? Mně se asi z dvaceti řízků chytil jen jeden, který ale posléze následoval ostatní do věčných lovišť. Dík.
Kanadská borůvka - je samosprašná?, 16.5.2011
Až na vyjímky jsou borůvky částečně samosprašné. Přítomnost další odrůdy zvýší úrodu. Měla jsem Northland a po 5 letech jsem sklidila cca 5 litrů. Následující rok jsem si pořídila další odrůdy a z Northlandu jsem sklidila 9 litrů. I když to zvýšení... celý příspěvek >
Zákrsek, 13.5.2011
My máme třešen jen tu jednu , ale sousedi mají v čudu všechny čtyři.No, co se dá dělat. 
Zákrsek, 13.5.2011
Děkuji všem za rady, mrkla jsem se i na Třešně do 3 metrů výšky a na podzim se vypravím do Holovous. Mám to, co by kamenem dohodil.           Nevím, jak Vy, ale my po tom mrazíku budeme mít letos na... celý příspěvek >
Nápad k osazení jahod, 13.5.2011
Je to pěkný, můžete prosím podávat průběžně aktuální informace? Pokud dobře počítám, tak na asi dva a čtvrt čtverečných metrů je přes dvacet kousků, to bude asi pěkná houština, až to vyroste .
Mandlovník, 13.5.2011
Jsou mandloně samosprašné? 
Sázení Kanadských borůvek, 12.5.2011
Dovolím si oponovat. Většina borůvek je samosprašná i když přítomnost jiných odrůd má vliv na lepší úrodu. Naopak pokud moje Goldtraube 71 neměla poblíž jinou borůvku, nikdy neměla plody. Alespoň u mně.
Stínění skleníku, 5.5.2011
Takže, nejlepší ochrana rostlin před připálením od slunce je rozptýlené světlo. Uvařte hustější škrob na prádlo a z venkovní strany natřete skla. Škrob na skleníku mě vždy vydrží tak 3-4 roky. Na zabránění přehrátí je asi nejvhodnění 40% stínovka... celý příspěvek >
Pěstování limetky - plody, 26.4.2011
Jste si jistý, že je to limetka? Mně to připadá jako citron. Pokud Vám to samo neopadá, tak na minimálně 20 listů se nechává jeden plod.
Partenokarpické okurky pokrok či omyl?, 18.4.2011
Jj, je to tak. Asi už před 35 lety tady byly partenokarpické nakladačky, myslím, že se jmenovaly Parifin. Za každým listem 4-5 hrubostných okurek, sklízela jsem je dlouhé tak 5 až 6 cm.  Vedla jsem je po plotě a asi ze 4 metrů délky záhonu jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika