Příspěvky uživatele - 46.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení velkokvětých venkovních ibišků, 4.3.2012
zasadit do výsevného substrátu cca 1cm hluboko a dát do studeného pařeniště. já to mám v malém skleníčku na balkoně stačej dvě misky od masa. semínka klíčej tak za měsíc nejdříve. pak přesadit do květináčků.přes léto jsem je měla venku a na zimu... celý příspěvek >
Kdo poradí jak na špačky, 5.5.2011
Nám se vloni osvědčilo na špačky pouštět z malěho reproduktoru hlasy dravců, stáhli jsme je z internetu.Pravdou je že celá vesnice se divila kdeže se u nás vzalo tolik dravců, ale špačci si na víno netroufli.Je nutné mít několik dravců ne pouze... celý příspěvek >
Foliovník pouze na léto vysoký 3 m, 12.4.2011
vloni jsme si koupili foliovník 2x6m vysoký taky 2m. na Aukru vyrábějí to sice poláci, ale máme ho už druhým rokem na zimu jsme ho neuklízeli a jsme s ním maximálně spokojení. Májí i menší rozměry tenhle stál kolem 5.tis a je skládací.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika