Příspěvky uživatele - 168.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 18.8.2011
Tchán na Vysočině má Dornfelder tříletou prostokořennou sazenici u jižního štítu domu. Některé kuličky jsem ochutnal přesně před čtyřmi dny a byly docela chutné a zralé. Kompletní zralost bude mít tak do 14 dnů. Loni, kdy měl první dva hrozny, jsem... celý příspěvek >
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 18.8.2011 Obsahuje fotku
Ještě jednu
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 18.8.2011 Obsahuje fotku
Další foto
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 18.8.2011 Obsahuje fotku
Pro ty, co chtějí zkusit pěstovat révu v těchto "horských nadmořských výškách", několik snad dobrých rad. Před 4 lety jsem dostal prostokořennou sazenici Primu. Nejdříve jsem toto považoval jako vtip, pěstovat révu vinnou v 600 mnm. Po zasazení na... celý příspěvek >
Zasazená réva zmrzla. Neraší, ale žije, 7.8.2011
Květnové omrznutí révy v mnoha nevinařskýh a dokonce i vinařských českých oblastech způsobilo velké škody na rašících očkách a již rozjetých výhonech. Réva letos zasazená už neobrazí, ale neznamená to, že promrzla, tudíž není nutné ji někam... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 4.5.2011
Skoro všechny výhonky omrzly. Je to hrozně smutný pohled.
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 29.4.2011
Chci rozvinout debatu na téma co děláte s narašenou révou - tj. lístky už rozbalující se a s révou teprve rašící. Příští týden straší s nočními teplotami i několik stupínků pod nulu v noci v okrajových oblastech. Někde jsem viděl obrázky, jak to v... celý příspěvek >
Koupit zahradu?, 2.1.2011
Prohlédnul jsem si snímky a můj názor je, že za to obec chce mooc peněz. Už jen to, že v blízkosti máte vedení vysokého napětí předurčuje hodnotu pozemku na pár desítek korun za m2, protože musíte dodržet ochranné pásmo atd. Zjistěte si, kde se tento... celý příspěvek >
Úprava sněžné frézy k MF-70, 2.12.2008
prosím někoho kdo by mě poradil, co se dá dělal se sněžnou frézou k MF70 když němám tu skřínku na změnu otáček. Děkuji Kukyno.
mravenci v zahrade, 22.6.2008
mám plnou zahradu mravenců lezou uplně všude, poradte co snima. Skoušeli jsme vařicí vodu, přípravky na mravence, vždy se vrátili.Káta
zkusenosti s Homelite HBC 45SB, 18.6.2008
V žádném případě nekupujte.Měl jsem ji dva týdny.Po 5-ti minutovém sečení odešla strunová hlava(v obchodě přiznali, že jde o konstrukční vadu a doporučili koupit jinou hlavu, ne Homelite)Při sečení s trojzubcem se nejdříve porouchalo... celý příspěvek >
Skleněná jablka, 6.10.2007
     Podle mých poznatků je sklovitost jablek zaviněna nedostatkem vápníku pro plody. Jak je psáno výše, objevuje se zpravidla na stromech, které bujně rostou (příčinou bývá buď nadbytek dusíku v půdě, nebo příliš silný řez v době... celý příspěvek >
Trojlístek s červenými listy, 16.9.2006 Obsahuje fotku
Tyto trojlísky mám doma pokud budete chtít na jaře vám je zašlu.Mám i zelené 4lísky s červenýma květy Paja.kokina@seznam
nemoc listů živého plotu z habrů, 3.6.2006
Dobrý den, potřeboval bych radu ohledně habru. V našem živém plotě z habrů se v různých místech plotu objevuje poslední dobou na listech divná nemoc. Listy jsou zkroucené, kadeřavé, tmavší než ostatní a vypadají, že jsou napadeny nějakým škůdcem. Za... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika