Příspěvky uživatele - 200.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kocour cestovatel, 3.9.2009
Je mi to moc líto, Micuko. Věřila jsem, že alespoň Vám se vrátí. Taky už jsem přesvědčena, že přejetá kočička, kterou našel manžel v době, kdy se přestal vracet domů náš Šklíbik, byl on. Neměla jsem sílu se jít na ni podívat a myslím, že manžel ho... celý příspěvek >
Název stromu hledám, 21.8.2009
Pane Josefe, ale mně to právě jde nejlépe "do ucha" a taky jsem to tam uvedla. Jsem docela ráda, že Vaše češtinářka potvrdila, že můj sluch je větší "lingvinista" než např. paměť. Pěkný den. M.R.
Kocour cestovatel, 20.8.2009
A nasvědčuje to tomu, že přijal Váš (i váš) nový dům a okolí i za své bydliště. Tak to je fajn, rozhodl se zůstat. M.R.
Název stromu hledám, 20.8.2009
A co "nahovětvce"? To zní ještě lépe mému uchu i když netvrdím, že tvar je správný. M.R.
Kocour cestovatel, 19.8.2009 Obsahuje fotku
Držím palce, Micuko, a určitě dejte vědět, až se návrat "ztraceného syna" uskuteční. M.R.
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 19.8.2009
Letos prvně jsem je na netkanou černou textilii dala. Úroda se mi zdá přiměřeně stejná, jako každým rokem. Ovšem být bez pletí mezi rostlinami, je k nezaplacení-šetří to čas, záda, ruce, kolena... a zalévám jen do vyříznutého "téčka" hadicí... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 18.8.2009
Micuko, určitě se vydal na toulky-co je v domě, není pro mě-kor když není vykastrovaný. Dočkáte se vřískotu na střeše a kocour-mazel se bude "culit" pod vousy.  M.R.
Kdepak jsou včely?, 18.8.2009
Kdepak jsou včely? Nevím, kde jsou dnes, ale včera byly na mých zralých broskvích a nektarinkách. Každý rok při jejich zrání jsem mívala potíže s vosami, trochu i sršni. Letos "vedou" pouze včely. Na 1 plodu se jich páslo vždy rozhodně... celý příspěvek >
Voskovka, 18.8.2009
Jsem na tom podobně jako pí Lída či Micuko. Mám voskovku v původní zemině kolem 30 roků, zalévám skutečně nárazově-je umístěna nahoře na skříňce v kuchyni orientované na jih v paneláku téměř u stropu-klidně i 1x za měsíc, protože se mi... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 18.8.2009
Mám je rovněž jako syky1977 na černé textilii široké 1,5m. Na 2 rostliny mi nevyšla a jsou pouze na zemi. Rozdíl není v růstu nebo zabarvení stonků a listů -jsou všechny stejně zelené. Při občasném zelévání mi naopak vadí, že zemina u nepodložených... celý příspěvek >
Co se to děje mé broskvoni?, 10.8.2009
Podle obrázků bych to tipovala na dírkovitost. Listy jsou dírkaté a konečný výhon světlý-letos mě rovněž na broskvoních "navštívila". Zadejte si do vyhledavače "dírkovitost broskvoní", v min. diskuzích už se toto téma probíralo.... celý příspěvek >
Cuketa - uhnívání, 9.8.2009
Obávám se, že ji máte napadenou "tak trošku" plísní. Krom toho má docela malé listy a tenké stonky. Poskytla jste ji dostatečně vyhnojený a slunný záhon? Taky potřebuje trochu "životního prostoru". Před několika roky jsem pokusně... celý příspěvek >
Nemoc meruňky - hnědé plody, 31.7.2009
Monilioza to nebude, možná strupovitost. M.R.
Zakrytí bazénu na zimu, 31.7.2009
My máme PET lahve naplněné vodou-lze i pískem-háček z izolovaného drátu na lahvi připevněný a druhou stranou provlečený kovovým okem na plachtě. Záleží na velikosti plachty a tom, jak moc si kdo chce "hrát" s jejím vyšponováním-podle toho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika