Příspěvky uživatele - 163.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
Ahoj všichni. Jsem taky začátečník. Sypu si popel na hlavu a taky už nikdy nedám nic do země před 15.5. (jak píše kolega). Ale chci se zeptat. I sadbu, kterou jsem koupila a dala do skleníku, jelikož jsem si myslela, že je brzy a hlásili mrazíky,... celý příspěvek >
Jakou ostružinu a malinu?, 24.8.2010
Dobrý den. Prosím můžete mi poradit jak stříhat maliníky? Nemám s tím zkušenost. Mají se na podzim odstříhat ty mladé odnože nebo naopak ty staré dát pryč? Nebo až na jaře? Děkuji za radu.
Maliny neplodí, 24.8.2010
Moc Vám děkuji za radu. Tak to mám chápat tak, že jeden byl dvouletý a proto rodil a tento černý je asi mladý. Tak počkám. Děkuji
Maliny neplodí, 18.8.2010
Ahoj všichni. Prosím o radu. Koupila jsem si letos dvoje maliny. jedny žluté a druhé černé. Ty žluté rodily jako steklé. Tolik malin na tak malém proutku bylo až k neuvěření. o to více mě mrzí, že černá malina neměla ani jedem plod. Můžete mi někdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika