Příspěvky uživatele - 47.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mc Intosh, 11.10.2013
Dobrý den, děkuji moc za typ, určitě Sempru vyzkouším.
Mc Intosh, 10.10.2013
Dobrý den, vidím že pěstování jabloní rozumíte, měl bych dotaz trochu stranou - nemohli byste mi poradit, kde se dají sehnat bezvirózní jabloňové podnože, nejlépe M26 nebo J-TE-H? V malém množství, cca 5 ks. Pokud možno Praha a okolí. Děkuji za... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 10.6.2011
 mirku, díky,.. ptal jsem se spíše uživatele lguka..
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 10.6.2011
halo halo... jak pokračujete s vodu??  díky!!
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 10.6.2011
hmm Limbach je vedle Pezinku.. no od Břeclavi nějakých 100km?? no vidíte... tak bud si budu muset udělat výlet na,,Slovač,, a nebo se k zajímávým odrůdám révy zase člověk nedostane... ach jo... uvidíme, třeba pojedem letos do Termálů, tak se tam... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 10.6.2011
ZDRAVÍM..ano, bavím se o komerčních odrůdách stolních hroznů -Prim, Vostorg, Augustovskij, atd atd.. které jsou nejvíce obsaženy v zahradnictvích.. většinu,,lepších,, odrůd ani neseženete.. já např. sháněl letos na jaro broskev Cresthaven a... celý příspěvek >
Plastové ohraničení záhonu, 7.6.2011
obrubník přece nemusí trčet ze země 15 cm.. je jen na vás jak si ho dáte hluboko... plast mi vydržel na zahradě tak max 3 roky, pak zkřehl tak, že do něho klovla slepice a bylo po plastu..
Plastové ohraničení záhonu, 7.6.2011
po zkušenostech mi plast nesmí na zahradu.. ohraničuju výhradně obrubníky z betonu, popř. betonové palisády... plast nee...
Za jak dlouho očekávat meruňky?, 7.6.2011
zdravím Paľo, přesně jak píšete, letos monilioza řádí jak černá ruka, takže to udělám přesně jak píšete- na podzim, popř na jaro začnu starou merunku po částech likvidovat, aby ustoupila nové merunce...
Slivovice k narození syna, 4.6.2011
dřív vám to někdo ukradne.. doporučuju zakopat tak jednu flašku a zbytek vypít na zdraví,,, dobrou slivovici jedině s palírny od někoho... jinak nebrat! loni bylo švestek málo, kdoví, co by vám prodali za patok...
Mléčný zákal po použití modré skalice, 4.6.2011
Hodnota pH udává, zda je voda ve vašem bazénu zásaditá nebo kyselá. Pro zdravotní nezávadnost bazénové vody a správnou funkci veškerých chemických přípravků se hodnota pH musí pohybovat v rozmezí 7,0 až 7,4. Hodnota pH vyšší než 7,4 může způsobit... celý příspěvek >
Nektarinka - plíseň na plodech, 2.6.2011
dobrý den, tak Sulka, pravda, se už neprodává, skončila ji registrace. Sulikol a kumulus se prodává, jsou to nejrozšířenější přípravky s obsahem síry. To, že prodejece v zahradnictví nezná padlí na nektarinkách svědčí o odbornosti prodejny... Ten... celý příspěvek >
Mospilan - kolikrát použít za sezonu?, 1.6.2011
Dobrý den, rád bych se zdejších zahrádkářů zeptal kolikrát za rok používají Mospilan. Chci ho použít proti obaleči a zjistil jsem, že se smí použít jen 1x za sezonu.. na inf. letáku je napsáno max.1x.. skutečně ho používáte pouze 1x za sezonu?? a... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 1.6.2011
paráda..můžu s ezeptat jak často pouštíte tu filtraci?? díky.
Nektarinka - plíseň na plodech, 1.6.2011
zdravím.. ano, nejlépe se asi dá sehnat sulikol, měli by ho mít snad ve všech zahrado kšeftech... dost mě udivuje, že ho nemají v baumaxu.. dávku odměřte dle přiloženého letáku, na 2 stromky cca 1litr vody a řádně postříkejte... zbytek postřiku,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika