Příspěvky uživatele - 12.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kořeny habru, 4.5.2011
Můžete mi prosím poradit jak daleko sázet habr od baráku? Jde mi o jeho kořeny, přeci jen je to statný strom s velkými kořeny. Platí tu, že jak velké kořeny, tak velká rostlina? Chtěla bych udržovat habr ve výšce 2,5 m (jde mi o "listnaté... celý příspěvek >
Co s padajícím břehem, 1.5.2011
Dobrý den, v diskuzi padlo, že na zpevňování břehů je dobrý habr. Můj dotaz se týká kořenů habru. Jde o to, že habr je jeden z doporučovaných listnáčů také na živé ploty. Celkem se bojím, aby kořeny třeba nenarušily statiku blízkých domů, jaká je... celý příspěvek >
Úzké jehličnany, 28.4.2011 Obsahuje fotku
spodní strana větve. Ještě jednou moc děkuju. Eva
Úzké jehličnany, 28.4.2011 Obsahuje fotku
větev
Úzké jehličnany, 28.4.2011 Obsahuje fotku
kmen stromu
Úzké jehličnany, 28.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den,  prosím Vás o radu. Moji rodiče mají na zahradě zasazenou jedličku viz. obrázek. Jedlička je cca 10 let stará. V zahradnictví kde ji dříve koupila dle fotky ani dle ustřižené větévky nevědí co je zač. Prosím zná, pozná někdo dle... celý příspěvek >
Úzké jehličnany, 14.4.2011
Moc děkuju za odpověď  , už jsem ho našla. Díky a nashle Eva
Úzké jehličnany, 13.4.2011 Obsahuje fotku
... a ještě jednou...
Úzké jehličnany, 13.4.2011 Obsahuje fotku
Moc všem děkuju za typy  , pomohlo mi to. Ještě se chci optat, jestli neznáte tento jehličnan. Myslím si, že je to jedlička. Nikde v zahradnictví ani na netu jsem ji nenašla. Za případné odpovědí díky.
Úzké jehličnany, 24.3.2011
Moc Vám děkuju za radu :-), hned se na ně kouknu :-). Dnes jsem byla v zahradnictví a měli tam hezkou úzkou borovičku pinus helldreichii Satellit, na netu jsem viděla jen obrázek (úzká hezká borovice), ale nikde jsem nic o ní nenašla blíže,... celý příspěvek >
Úzké jehličnany, 22.3.2011
O smrku Omorika jsem už přemýšlela, ale dorůstá dost vysoko = měnit by ho by byl problém, navíc to srdce ho pořezat, chceme strom na stálo a tak vysoký strom by se k nám nehodil. Chtěla bych stromy 2 = půda středně vlhká, na jednom místě je sluníčko... celý příspěvek >
Úzké jehličnany, 21.3.2011
Dobrý den, mám malou zahradu a chtěla bych do ní zasadit jehličnan (jedle, smrk, borovice).  Chtěla bych však, aby jehličnan byl "štíhlý".  Pokud by dorůstal tak do 10m tím lépe. Děkuji Eva
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika