Příspěvky uživatele - 76.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tatarova hruška, 20.4.2018
     Dobrý den Tatarova hrušeň mi začala plodit po osmi letech od výsadby.  Prvně bylo asi 60 plodů ve svazku po několika plodech. Je vysoká zatím přes 3,5 metru. Moc jsem neochutal, jen vzorek, protože vosy byly rychlejší.... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 23.2.2018
Mám 3 rostliny na zahradě. Šestiletou a dvě tříleté. Šestiletá vykvetla asi 4 květy prvně, ale neměla opylovače. Budu kupovat letos v Bambusáriu. Zajímavé, jak je odolná při jarních mrazícich v loni minus 5 to květům nevadilo, nebo musela vykvést po... celý příspěvek >
Noni - morinda citrifolia, 23.2.2018
Mám Noni již 4 rok, je vysoká asi 90 cm, má 15 listů a začíná se teprve rozvětvovat- větev doleva. Obměňuje list za list, jeden upadne, naroste nový. Kmínek je ale slabý asi 1 cm a kůra na něm jako by se občas sloupla 3cm. Kmínek se podobá fikovníku.... celý příspěvek >
Čím hnojit rakytník?, 14.1.2018
 Dobrý večer, já přihnojuji jednou za 2 roky koňským hnojem, má méně dusíku, Ideální je i popel, ale ze dřeva. Zdraví Varmuža.
Isolda, 22.9.2013
    Dobrý den, prosím jaký je opylovač Isoldy? CHci si ji koupit na podzim i Eriku.            Ladislav 
Hrušeň Bohemica, 22.9.2013
  Dobrý den, asi pár lidí zklamu, ale Bohemica roubovaná na kdouli mi chytla bakteriální spálu jen střední větev v červenci. Uřízl jsem ji a tedˇje střed prosvětlený. Zůstalo pár hrušek, stromek je starý 3 roky. Jinak vedle je Konference,... celý příspěvek >
Lerosa x Marlen, 4.10.2012
Dobrý den, Lerosu mám 3 roky. 1 rok měla asi 3kg meruněk, 2 a 3 rok jarní mrazík a monilioza - ani 1 plod. CHutí je lepší průměr, ale asi náchylná. Uvidím v roce 2013. Ladislav
Hrušeň rezistentní rzi hrušňové?, 4.10.2012
  Dobrý den, Dicolor a Bohemica chytly rzivost už 2 rokem po vysazení- soused má asi 120 m. ode mne 3 jalovce. Jedině postřik na ně platí. Neexistuje resistentní hruška - jedině 300 m od jalovce. Varmuža
Jaká švestka do mrazové kotliny?, 8.10.2011
    Dobrý den. Mráz v květu je to nejhorší, co může být, i mrazová kotlina. Já bych tam zasadil Gabrovskou, nebo Čačanskou lepotici, ale vysokokmen. Jinak pěstovat mimo mrazovou kotlinu . Ladislav.
Vosy - jakv se jich zbavit?, 8.10.2011
   Dobrý den, já zavěšuji na 4 hrušně po 1 ks 1,5 l pet lahve, je tam sirup, nebo pivo, ovocná voda. Náplně až skoro 1l.Letos bylo asi v každé pet asi 50 a víc utopených vos a sem tam i nějaký sršně. Pokud by toto prováděli i sousedé, tak... celý příspěvek >
Tatarova hruška, 5.10.2011
   Dobrý večer, též mám Tatarovu hrušku od. R. Peška, koupil jsem minulý rok 2 letý špičák, letos už má boční větve, snad za 2 roky začne plodit. Nechal jsem si ji jako čtvrtkmen do výšky asi 2 m. Zatím přežila zimu, snad i letos to tak... celý příspěvek >
Špičák hrušky Jačmenka, 31.7.2011
  Děkuji, udělám to tak v předjaří. Ještě jednou dík Varmuža.
Špičák hrušky Jačmenka, 31.7.2011
   Dobrý den, kdo mi poradí, špičák hrušně Jačmenka se mi po 18 měsících od podzimní výsadby rozvětvil asi 50 cm od země, aniž bych jej zastřihl. CHtěl jsem vypěstovat polokmen. Jde zastřihnout větve, nebo už se nedá nic dělat a bude to... celý příspěvek >
Jabloň Vanda, 1.5.2011
     Dobrý den,  kdo mi poradí. Jabloň Vanda mi asi pomalu odchází. Začátkem jara se vytvořily pupeny a to je vše. Listy a květy ne. Větve nejsou suché, odstřihal jsem asi 5 cm konce větviček. Roub je 5 cm asi nad zemí,... celý příspěvek >
slíva Ontario a Washington, 24.10.2008
Slívu Ontario měl i pan Radim Pešek-staré odrudy ovocných stromu. Asi zas příští rok v prodeji.  Ydraví Ladislav
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika