Příspěvky uživatele - 177.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 29.4.2011
Dobrý deň! Kde ste prosím vyčítal takúto predpoveď počasia? Niekoľko stupňov pod nulou? Podľa údajov na azet.sk by malo byť u nás na západe SR najchladnejšie 3.5. Cez deň +8 a v noci +3 a dážď. Ak bude pršať, tak sa nebojím, že vinič pomrzne. Paľo
Višeň Favorit, 29.4.2011
Pani Marie Klára si vybrala veľmi vhodnú odrodu višne. Maďarská sorta Favorit rastie stredne bujne, má stredne dlhé plodonosné konáre a krátky plodonosný obrast. Nemá sklon k vyholovaniu. Samoopelivosť je až 24%. Veľké plody majú malú kostku a... celý příspěvek >
Kdy postřik proti přezimujícim škůdcum, 29.4.2011
Dobrý večer! Pokúsim sa reagovať na Váš názor aj na pritakanie p.Václava na Váš príspevok. Úvodom: nie som sympatizant zelených, aj keď ma hnevá ich nečinnosť či bezmocnosť napr. pri výrube zdravých starých hodnotných stromov (peniaze podnikateľov... celý příspěvek >
Síran amonný - výborný pomocník proti chloróze, 29.4.2011
Zdravím Vás! Práve Vami spomínaný Ferrovit som použil-aj na list a súčasne zálievku v maximálnej dávke-podľa návodu na obale. Celá fľaša padla na tieto 2 rastliny. Pôda je hlinitoílovitá hnedozem so slušným obsahom humusu. (NH4)2SO4 aj K2SO4... celý příspěvek >
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 29.4.2011
Dobrý večer Petře! Dovolím si Ťa trochu opraviť: Čistecké lahôdkové nie sú malé zelené jabĺčka, ale dosť veľké jablká, mierne sploštelé, v konzumnej zrelosti žlté s nesmelým pomarančovým líčkom. Majú veľmi jemnú šupu a super jemnú harmonickú šťavnatú... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika