Příspěvky uživatele - 241.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černý rybíz - jaký?, 18.11.2012
Tak Titania ma nijako nenadchla, je zdravá, dobre plodí, ale chuť len priemerná. U nás vyhráva na celej čiare Černý démon, skorá odroda z Losín, Najsladšia a najmenej "čiernoríbezľová" - teda nie taká výrazná ako iné.
TopTaste?, 29.8.2012
Mne toho roku prvýkrát zaplodil Losan a na jednom strapci byli červené(na začátku stopky) a žlté(na konci stopky) bobule . Chutné boli všetky(8ks). Možno je tam nejaká farebná nestálosť, kde v závislosti od podmienok sa dotyčné farbivo tvorí len... celý příspěvek >
Halehaven a Fairhaven, 23.7.2012
Ale ani v takých podmienkach sa správny záhradkár nevzdáva U nás pri Púchove na Považí v horskej mrazovej doline Strážovských vrchov pestujeme broskyne už 25 rokov - hlavne Redhaven- a každoročne sa tešíme z bohatej úrody. Záhradkári od Váhu-kde je... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 28.8.2011
Nejjistější způsob je nechat si poslat na jaře rouby ze Sempry a naroubovat nějakou vhodnou podnož. Hotové stromky se prodávají jen výjimečně.
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 10.5.2011
Myslím, že ste prehliadli prvý obrázok -chorý s trom je v rade s inými, zdravými.  Takýto lokálny deficit nejakého pvýživového prvku je krajne nepravdepodobný, či skôr nemožný. Takže výživou to nebude. Hryzec potrebuje v okolí nejaký vodný tok,... celý příspěvek >
Moniliový úžeh, 7.5.2011
Asi ste niečo zanedbal minul rok, keď sa nákaza dostala tak hlboko. Alebo je potvora mimoriadne agresívna. Príspevok bol myslený skôr tak, že odstrihávanie napadnutých letorastov je šetrná a efektívna liečba -asi ako strhnutie zahnisaného nechta,... celý příspěvek >
Tragédie jménem Monília laxa, 4.5.2011
Viem, že existujú choroby s podobnmi príznakmi, ale pokiaľ vidím kruhy na listoch a hrboľatinu s červenkastou dužinou na plodoch, tak to považujem za dosť signifikantné, najmä ak sú príznaky na všetkých stromoch rovnaké - u mňa, dole v dedine i v... celý příspěvek >
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 29.4.2011
My pri Púchove na Považí tiež nestriekame a na nejaký ten fľak na jabĺčku nehľadíme. Obaľovač sa vyskytuje len mierne a skôr pomáha s prebierkou, než že by vážne škodil, chrastavitosť som až do prečítania diskusí na tomto fóre považoval len za drobnú... celý příspěvek >
Síran amonný - výborný pomocník proti chloróze, 29.4.2011
Teraz. Všetky dusíkaté hnojivá sa aplikujú na jar, v dobe rastu. Dusík je v pôde veľmi pohyblivý a pri jesennom hnojení by sa do jari vyplavil do podzemnch vôd alebo vyparil do vzduchu (denitrifikačné baktérie).
Borax - hořká pihovitost jablek, 4.4.2011
na sáčku to píší-vycházelo mi to 0,9g/l listový postřek, 5-10g/10m2 k zapravení do půdy.
Sadbove brambory - lze je hned zasadit?, 14.3.2011
Je to zbytočne skoro.Mám skúsenosť, že zemiaky posadené to takto studenej zeme "zachladnú", zastavia sa v raste, a v konečnom dôsledku vyrašia rovnako alebo pomalšie, ako zemiaky vysadené v polovici apríla - o celý mesiac neskôr. Na tom, či... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika