Příspěvky uživatele - 195.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocný karásek, 26.5.2011
Měl jsem na karesech po zimě různá menší či větší zranění, nyní mám jednoho karasa také odřeného zřejmě z toho jak blbou se třením, na jaře jsem to vyřešil tak že jsem je pochytal a rány jim potřel hypermanganem, normálně jsem na mokrý prst vlaz pár... celý příspěvek >
EPDM jde svařovat, 24.5.2011 Obsahuje fotku
Omlouvám se nějak to nepřidalo foto, přikládám
EPDM jde svařovat, 24.5.2011
To že EPDM folie nejde svařovat je minulost a mítus, přikládám fotku vzorku EPDM folie, která má po okrajích vytvořenou úpravu pro svařování horkovzdušnou pistolí o teplotě 600 stupňů. Ta lesklá plocha je strojově vy výrobě nanesené termolepidlo,... celý příspěvek >
Koupací jezírka, 20.5.2011
Myslím že s dostatčně výkoným čerpadlem nebo čerpadli a filtrací by to fungovalo skvěle
Uv lampa, 19.5.2011
Jenže ono to není jen o UV lampě, předlpokádám že i čerpadlo bude mít malý výkon když je tam tak malá lampa a to samé bude platit o kbelíku, který máte jako filtr, to znamená že Vám výměna UV za silnější moc nepomůže. Jaký výkon má čerpadlo?
Uv lampa, 19.5.2011
Osobně bych tam dal 30-55 W
Koupací jezírka, 18.5.2011
orobinec je dobrá čistící rostlina, ale další skvělá rostlina je kosatec, ale nemyslím si že je to uplně o rozstlinách, prostě bez filtrace to nefunguje a nebo jen omezeně (chtěl jsem napsat dlouho dobu) krátkou dobu. A to není zrovna vhodné.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 18.5.2011
Musím souhlasti, tvar a provedení nádhere, technologie k ničemu nevěřím že to vydrží fungovat dlouhodobě pevnost skořepiny musí být mizivá a dokážu si představit co s tím udělá větší množství vody který zmzne se zeminou za skořepinou, moc nevěřím v... celý příspěvek >
Pískování nebo stěrkování betonem, 16.5.2011
V podstatě souhlasím s p. Hrkalem, ale pokud bych nebetonval což mi také přijde zbytečné tak bych dno podsypal pískem, nic moc navíc to stát nebude a je to lepší (co kdyyby náhodou)
Filtrace, 15.5.2011
no nemyslím si že řešení s molitany je špatné, musí být ale dobře provedené ale co je najhlavnější filtr musí být velikostně úměrný jezírku a rybí osáde co se týká filtrů omega bral bych údaje výrobce s hodně velkou až poloviční rezervou, odpovídá... celý příspěvek >
Pískování nebo stěrkování betonem, 15.5.2011
Pokud bude mít kari síť z vrchu krytí 3cm a ze spodu 2cm betonu je to naprosto dostateční krytí, ale souhlasím se zhutněním zeminy před pokládkou písku a následné zhutnění písku, a musí to stačit, beton mi přijde uplně zbytečný a myslím že píšek je... celý příspěvek >
Jak zredukovat Sítinu, 15.5.2011
Víte Jardo, nepředpokládám že je někdo kdo by udělal jezírko z mikrotenových sáčků nebo z parotěsné folie to je snad jedinné co by nevydrželeo teplotu 100 stupňů a navíc než tam vařící vodu vylejete a než se dostane k folie určitě mít 100 stupňů... celý příspěvek >
Pískování nebo stěrkování betonem, 15.5.2011
s 10 cm písku nesouhlasím tím podklad jen zhoršíte, 5cm písku dostatečně zhutníte tak aby vytovřil rovnou a pevnou plochu u 10cm se Vám to nepovede, protože při hutnění vám bude pořád někam utíkat (ke zhutnění bych použil nějakou malou vybrační desku... celý příspěvek >
Jak zredukovat Sítinu, 12.5.2011
Jardo Vaše nápady jsou k nezaplacení, to je zase jednou blbost, PS: FOlie opravdu horkou vudu vydrží nebo si myslíte že vařící voda má více jak 600 stupňů kterými se folie svařuje.
Mini kořenovka, 11.5.2011
Jak je to velké myslím obsah m3.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika