Příspěvky uživatele - 220.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdce na slivoni, 3.5.2011
Po narašení mi začala šveska chřadnout. Jedná se kontejnerovanou švestku koupenou na podzim.Zastřihl jsem ji hlouběji aby neuschla. Zjistil jsem, že v kůře kmínku jsou u spících pupenů malé dírky z kterých se sype prášek jako od červotoče. Jde ještě... celý příspěvek >
Kaménkovitost hrušní, 2.5.2011
Kaménkovitost je virového původu a vyléčit nejde. Je třeba ale vyzkoušet jestli se nejedná o nedostatek boru.Příznaky jsou stejné. Zkuste trochu přihnojit boraxem a popřípade počkat ještě rok na další úrodu. Pokud se to nezlepší tak jedině... celý příspěvek >
Choroba hrušně, 28.4.2011
V okolí mám asi ještě 5 hrušní a každou jinou. Ty jsou ale v pořádku.
Choroba hrušně, 27.4.2011 Obsahuje fotku
Rozřezal jsem tu zduřeninu a takto to vypadá.  Přidávám i foto zaschlých květů.
Choroba hrušně, 26.4.2011
Hnojením to asi nebude. Na tom obrázku co se nepovedl je napadená celá větvička 4-5 květenství. Pak to zhnědne a nevyrostou ani listy. Zajímavé je, že to více napadá starší dřevo. Na vrcholku koruny to není. Větvička se pak zduří a příští rok to... celý příspěvek >
Choroba hrušně, 26.4.2011
Zítra se pokusím udělat lepší foto. Pokud nebude pršet... Zolone na to nepomáhá. Provedl jsem několik postřiků proti mšicím.
Choroba hrušně, 26.4.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu ohledně hrušně bohemica. Již několik let má malé přírůstky, některé květy zhnědnou a opadají. Nyní jsou listy po narašení narůžovělé.Zkoušel jsem nafotit i zbytnělé přírůstky.
bobkovišeň lékařská a její rozmnožování, 16.7.2008
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jestli si můžu sama rozmnožit bobkovišeň lékařskou a pokud ano, tak jakým způsobem.Děkuji za radu.    Dresie
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika