Příspěvky uživatele - 230.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvláštní druh jahody?, 30.6.2011
Mi okusoval jahody pes - jezevčík. Ale jak čtu, ve Vašem případě jde o květy, takže to není tento případ. Okusoval zralé plody. Taky si uměl vytáhnout i ředkvičky a ukousnout jenom bulvičku, nať nechal ležet.
Gardena 32 E Powermax - Al-ko Comfort 34 E?, 25.5.2011
Mam Gardena 32 E Powermax asi 2 tyzdne, kosil so 3x, rozloha cca 250m2, nie prilis rovny teren. plus: vyborna manipulacia(nizka vaha), dostatocny vykon, dostatocne velky kos, bezproblemove a rychle cistenie kosacky po praci minus: nepohodlne... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 26.4.2011
to já jsem nejdříve se ptal jestli dokážu tuhle fólii svařit svépomocí s horkovzdušnou pistolí, paní odepsala, že je to možné horkým vzduchem 500 až 600 °C, pak jsem se ptal na cenu fólie bez svařování, současná cena 1,5 je 138,- paní mi odepsala, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika