Příspěvky uživatele - 196.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popel na zahradu?, 2.10.2013
Studujme dál - zde a zde jsou nějaké materiály.
Popel na zahradu?, 1.10.2013
SíRA Já se nemůžu udržet, jak tu čtu od mnohých o síře jako o něčem, čeho se máme obávat a nesmí to do půdy. Je to základní biogenní prvek, součástí některých aminokyselin; v některých sloučeninách (které jsou třeba v cibuli) dokáže detoxikovat z... celý příspěvek >
Starkrimson, 28.11.2011
V našem městysu máme malý sad se 2 vysokými starými jabloněmi tohoto druhu. Velmi plodí, ale nikdo o ně namá zájem. Vloni vše zmzlo. Letos to vypadalo podobně, tak jsem nyní koncem listopadu část otrhal a zbytek otřepal a vymoštoval, celkem asi 200... celý příspěvek >
Bergeron je nejlepší, 26.4.2011
Já jsem si právě Hargrand pořídil, uvidím za pár let, vybral jsem si ji kvůli vyšší nadmořské výšce, jsem 480mnm - vysočina. Před 3 lety jsem zasadil Leskoru a letos ač zpočátku při květu bylo chladno, nyní už tam vidím spoustu plodů.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika