Příspěvky uživatele - 25.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez pětileté meruňky, 8.4.2017
Video je perfektní, ale chybí tam fáze mezi třetím a sedmým rokem, tedy ta, kdy se postupně přestává stříhat. V té právě jsem a nevím jak to nejlíp.
Řez pětileté meruňky, 8.4.2017
Máme to v Praze, a tady je teplo.
Řez pětileté meruňky, 8.4.2017
Myslel jsem tvar té malé čtyř/pětileté meruňky, kvůli které jsem založil tuto diskuzi. Děkuji
Řez pětileté meruňky, 8.4.2017
Dobrý den pane Vysloužil, také myslíte, že se může změnit kvalita plodů? Pro mě to je novina. Mohl byste se prosím vyjádřit i k tvaru té meruňky? Zajímal by mě Váš názor.
Řez pětileté meruňky, 8.4.2017
To zní dobře, plody opravdu chutnají hořkokysele.Děda dokonce tvrdil že to byla kdysi chrupka, teď to ale vypadá jako jako hořká vodnatá oranžová višeň. Psal jste: zkrátit výšku, šířku i probrat hustotu.  Mohl byste mi to prosím nanznačit na... celý příspěvek >
Řez pětileté meruňky, 7.4.2017
To ne. Ale nenapadlo mě, že by se ta višeň dala zachránit, nevím jak. Padají jí větve a většina plodů je mimo žebřík. Pak je tam ta chuť.
Řez pětileté meruňky, 7.4.2017 Obsahuje fotku
všiml jsem si, že fotky nejdou zvětšit, tak je ještě posílám zvlášť. Ještě dávám fotku celku, malé stromečky vyznačeny červeně. Plody višně jsou nedobré, necháváme ji jen kvůli atmosféře, ale odpadávají jí větve, tak ji chceme až začne vadit... celý příspěvek >
Řez pětileté meruňky, 7.4.2017
Je možné že je čtyřletá, sázeli jsme dvakrát a jedna nám uschla, tak se mi to plete.
Odrůda ořechu, 7.4.2017
Prosím můžete doporučit nějaké moderní odrůdy ořechu, aby měl velké chutné plody, malý vzrůst, a brzký nárůst do plodnosti? Zkrátka nejlepší ořech?
Tvorba korunky u mladé třešně, 7.4.2017
Stejná zahrada jako ta meruňka.  Také pod višní, ale na druhé straně.
Řez pětileté meruňky, 7.4.2017
Není ze semínka, je to snad velkopavlovická. Roste na malé zahradě v Praze, s kyselejší půdou, ne na plném slunci, z jedné strany velká stará višeň, která jí má v budoucnu udělat místo, dva roky kolem meruňky rostou maliny a loni jsem na ní nechal... celý příspěvek >
Řez pětileté meruňky, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, poraďte prosím. Mám 5 let starou meruňku, asi čtyřikrát jsem stříhal podle knih a teď už bych měl podle nich pomalu přestat. Loni měla 5 plodů. Předpokládám, že letos bude plodit a zpomalí se růst.. Chci se zeptat jestli vám přijde... celý příspěvek >
Tvorba korunky u mladé třešně, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Druhá fotka
Tvorba korunky u mladé třešně, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu s třešní.  Mám ji druhý rok, jednou bal střihnutá v zahradnictví podruhé jsem střihl na jednu delší a dvě kratší. Roste docela pomalu. Chci se zeptat jestli ji vůbec stříhat, nebo to nechat na léto, nebo až... celý příspěvek >
Jedy v půdě, 25.10.2015
Více než azbestu se bojím té barvy (pokud to není eternal). Nevím, co by v ní mohlo být škodlivého a jestli vůbec ještě můžu z té zahrádky jíst.  Myslel jsem, že si třeba nechám udělat rozbor a pak zkusím zjistit, jestli se to dá nějak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika