Příspěvky uživatele - 211.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím co je tohle za rostlinu?, 30.10.2011 Obsahuje fotku
Prosím co je tohle za rostlinu?Vyrostla mi v květníku u pokojové rostliny.
Pravá vanilka, 14.9.2011
Koupil jsem si pravou vanilku poradte mi prosím jak jí pěstovat.Děkuji.
Tlumič výfuku křovinořezu, 16.7.2011
Děkuji moc za radu.
Tlumič výfuku křovinořezu, 15.7.2011
Prosím ještě jednu otázku jak je možné že mi okolo výfuku teče nespálený olej benzín ředím 1ku50.
Tlumič výfuku křovinořezu, 15.7.2011
Prý je v tom tlumiči nějaká tlumící vata
Tlumič výfuku křovinořezu, 15.7.2011
Jde mi o to jestli se může vypálit mám tušení že v tom tlumiči je vata tak jestli se nespálí.A jestli ne tak to zkusit plynovým hořákem?
Tlumič výfuku křovinořezu, 15.7.2011
Je černý
Tlumič výfuku křovinořezu, 15.7.2011
bez úpravy
Tlumič výfuku křovinořezu, 15.7.2011
Prosím o radu jak vyčistit tlumič výfuku křovinořezu od karbonu.Děkuji
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 10.7.2011
Myslím, že se stabilizátorem paliva se spousta lidí (i prodejců) ještě nesetkala a také si ho pletou s odvodňovačem paliva. V mém případě došlo k tomu, že jsem po zimě chtěl otočit palivovým kohoutem u motorky a ono to nešlo. Následovala demontáž,... celý příspěvek >
Švestka stará 5 let opět nepokvete, 24.4.2011
Tato rada platí pro všechny peckoviny. Měli jsme na dvoře chalupy už celkem vzrostlou broskvoň, která tam vyrostla z pecky. Kvetla vždy jen několika kvítky a sem tam byla i nějaký plod. Pak někdy v červenci asi před 5 lety prokopal syn v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika