Příspěvky uživatele - 207.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
škumpa, 26.7.2007
Děkuji za odpověď, ale já jsem pařezy a části kořenů odstranila již loni a nyní stále narůstají výhony z kořenů. Mám obavy, že kořeny prorostou i základy domu. Roztrhaly i betonové nájezdy pro auto. Myslíte, že když asi 1m vysoký výhon uříznu a potřu... celý příspěvek >
škumpa - kořenová bariéra, 23.7.2007
Nejsem odborník, ale moje škumpa vyháněla odnože těsně pod povrchem. Jen tam, kde byl beton nebo kostky šla níž a ve volném prostoru se opět těsně pod povrchem množila. Ty odnože jdou po kořenech. Takže netuším, jakou bariéru chcete udělat. Myslím,... celý příspěvek >
škumpa, 23.7.2007
Mám prosbu. Vykácela jsem 2 škumpy u brány do zahrady. Od té doby se mi škumpa nekontrolovatelně začala rozmnožovat na výhonech a kořenech takovým způsobem, že mi trhá i beton a ničí zámkovou dlažbu. Poraďte mi, čím a jak jste ji zničili? Zkoušela... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika