Příspěvky uživatele - 222.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Květináče, 12.3.2012
PLASTY - V 2019 (Balakryl) nebo obyčejný latex, ale stejně to asi časem opuchří a sloupe se; manžel říká dvousložkovou polyuretanovou barvu (drahé) a lepidlo disperzní na polystyren, kde 5 kg vyjde asi na stovku; pokus/omyl, jinak to nepůjde...
Co je to za rostlinky?, 24.1.2012
dvojka je scindapsus pictus
Co se vám letos podařilo odchovat?, 16.6.2011 Obsahuje fotku
Každoročně vlaštovky, dokonce většinou dva páry bojují o dílnu, žel, jen jeden zůstává. Taky špačci, kosi, vrabci, letos nově kalousi (ti v noci pěkně prudí, mají hlad a pískají). Před pár lety byla snad nějaká nadúroda ptactva, to u nás po zahradě... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 21.4.2011
Tak jsem naštvaná na česnek z obchodu, že chci vysadit svůj. A ke všemu zatím nemohu do záhonu, tak to chci zkusit v malém do květináčů. Dokonce nemám ani sadbu, jen tři paličky nějakého konzumního ze Španělska. Asi řeknete, že mi není pomoci...?
Svlačec, 15.7.2010
Prosím, poraďte: náš svlačec se rozhodl pro invazi, sucho mu svědčí. Teď se rozrůstá z volného trávníku pod třešeň. Největší plochu má pod ní a já se bojím, že postříkáním nějak poškodím kořeny stromu. Můžu to udělat? Dostane se Roundup do takové... celý příspěvek >
Suchy travnik v pruzich podle sekani, 14.7.2010
A co když tam bývaly dlouhé záhony a pěšinky?
Proskurník, sléz, topolovka atd., 5.7.2010
Prosím o radu: může mi někdo vysvětlit, jak je od sebe bezpečně rozeznám? Hledání na netu mi dalo latinská jména, ale fotky se opakují. Taky nevím, zda mohu do čaje na vykašlávání použít čerstvé květy; mám na zahradě jednu ze jmenovaných bylin.... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 16.2.2010
Ze zoufalství nad tím počasím jsem šla do knihovny a půjčila si věc o přenosných rostlinách, abych věděla, co si mám pořídit a na co zapomenout (kvůli přezimování). A dnes - ve schránce katalog s cibulovinami... Nejraději bych běžela někam do krámu a... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 2.2.2010
Já se dnes flákám doma, ale včera jsem byla v óbéí a napůl radostně, napůl nešťastně prohlížela cibule a hlízy. Napůl proto, že loni jsem zjara dost utratila kvůli svému projektu "všechny hlíznaté a cibulnaté kytky do květináčů". Celkem to rostlo, já... celý příspěvek >
Vlašské ořechy - nový recept, 26.1.2010
Ořechy stranou - tác i rošt v MW mohou být kovové, ale od sebe odizolované, jinak dochází k indukci a jiskření, které může totálně zničit zdroj záření. Talíře se zlatou obroučkou se nedají použít, protože zlatý proužek bývá rozpraskaný. Stejně dva... celý příspěvek >
Stará zem z květináčů - kam s ní?, 25.1.2010
Vyklápím ji pod smrk na zahradě, občas tam přihrnu jílovku z hromady po terénních úpravách, do toho padá jehličí. Jak si počínáte vy? A ještě: co se vlastně děje, když se tohle všechno uleží - vznikne časem něco znovu použitelného? Těším se na vaše... celý příspěvek >
Co z toho vyroste?, 24.1.2010
Kokořík, hyacint...?
Vlašské ořechy - nový recept, 24.1.2010
Přátelé, letos konečně mám ten správný odbyt! Sypu ořechy ven na parapet a koukám, jak to mizí. Dali jsme těm statečným bojovníkům důstojná jména:  Modřina, Bába a Uhlák.
Jste také fandové do bylinek?, 22.1.2010
Máte pravdu, Eleno, třezalku mám, tlustý růžový svetr také, tak hurá do práce...!
Jste také fandové do bylinek?, 20.1.2010
Promiňte, že trochu odbočím. Hledám nějaké zázračné bejlí na lednovou depku. Asi na to nic kromě hibernace nebude, co?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika