Příspěvky uživatele - 252.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejlepší křovinořez na trhu, 17.5.2011
Dobrý den, jsem zakladatelem tohoto vlákna a především musím poděkovat za všechny vaše příspěvky. Uznávám, že zadání bylo poněkud vágní, ale na druhou stranu korespondovalo s prvotními obecnými potřebami kupujícího, který nechce za každou cenu... celý příspěvek >
D-test, 20.4.2011
Jsem zakladatelem "vlákna vše od jedné značky" a prostřednictvím tohto dotazu jsem chtěl získat názor na tuto myšlenku. Nicméně i u mne je již sekačka nakoupena a není to HQ. Takže ještě křovinořez a to příjemnější budu mít za sebou, pak už... celý příspěvek >
D-test, 18.4.2011
Husqvarna poslední??? No to je nějaké divné. Umístění Mountfielda v šedé, průměru chápu, ale HQ se strojem za cca 20.000 Kč poslední??? Navíc výběr sekaček je celkově poněkud zvláštní.
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 17.4.2011
Máte někdo zkušenosti s touto sekačkou? Jak ji hodnotíte? Díky.
Novinka - Stihl FS 410 C-E?, 17.4.2011
Objevil se nástupce legendární FS 450, máte již někdo zkušenosti? Jaký je Váš názor v porovnání s konkurencí?
Vše od jedné značky, má to smysl?, 4.4.2011
Děkuji za Váš názor. Jen upřesním, že křovinořez upřednostňuji před bubnovou sekačkou jednak z důvodu snažší přepravy mezi třemi pozemky a jednak díky jeho univerzálnímu využití. Už jsem jednou v minulosti čistil pozemek cca 20000 m2 s křovinořezem z... celý příspěvek >
Vše od jedné značky, má to smysl?, 3.4.2011
Dobrý den, s jarem uvažuji o drobné modernizaci svého vybavení. Udržuji celkem tři zahrady. 1) 800 metrů rovné, nečlenité,  udržované zahrady u domku v jižních Čechách (zde mám asi 4 roky starou sekačku OM asi za 13.000, není to žádný zázrak,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika